Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
BezowskY

xxx

Rekomendowane odpowiedzi

BezowskY

xxx

proszę lock

Edytowane przez BezowskY
prywatny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eros1337

Prezentacja taka sobie jakoś zdaję mi się że widziałem bardzo podobną jak nie identyczną ale nie będę się zagłębiał. Bot na poczekalni jest tak głośny że jak wszedłem na serwer moje słuchawki przeleciały cały pokój... Ikonki są z pewnego forum chyba lekko pozmieniane albo nawet i to nie, banner jakiś nudny no i te znaczki... Trochę mała automatyzacja ale mam nadzieję że niedługo dodacie jakieś "bajery"

Ale teraz plusy: 

+ Bardzo fajny ROOT z którym bardzo miło się rozmawia

+ Używacie AVNBota do którego piszecie własne funkcje za co gratuluję bo się wyróżniacie

No serwer na tę chwile taki neutral ale trzeba brać pod uwagę że dopiero zaczynacie więc bardzo serdecznie życzę powodzenia! :D 

JXLPe6v.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BezowskY
2 minuty temu, Eros1337 napisał:

Prezentacja taka sobie jakoś zdaję mi się że widziałem bardzo podobną jak nie identyczną ale nie będę się zagłębiał. Bot na poczekalni jest tak głośny że jak wszedłem na serwer moje słuchawki przeleciały cały pokój... Ikonki są z pewnego forum chyba lekko pozmieniane albo nawet i to nie, banner jakiś nudny no i te znaczki... Trochę mała automatyzacja ale mam nadzieję że niedługo dodacie jakieś "bajery"

Ale teraz plusy: 

+ Bardzo fajny ROOT z którym bardzo miło się rozmawia

+ Używacie AVNBota do którego piszecie własne funkcje za co gratuluję bo się wyróżniacie

No serwer na tę chwile taki neutral ale trzeba brać pod uwagę że dopiero zaczynacie więc bardzo serdecznie życzę powodzenia! :D 

Dziękuję bardzo za ocenę :) W ciągu następnych 2 tygodni mam zamiar dodać parę życzy takich jak, więcej botów muzycznych i automatyczne kanały prywatne ale chwilkę to jeszcze potrwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
userMacieG

A więc tak:

1. Baner 4/10 (Wygląd średni bardziej jak pod ts do gry rpg);

2. Brak strefy prywatnej;

3. Ikonki z internetu nawet nie modyfikowane;

4. Domena to smartspeak.eu czy smart-speak.eu?;

5. Użytkownik????????????????...;

6. Średnie rozmieszczenie kanałów;

7. Po co kanały muzyczne jak nie ma botów, gdy przeważnie ludzie słuchają muzyki z własnych botów lub na poczekalni;

8. Strona 2/10 wyglądowo. Znajdzcie kogoś kto się zna na tworzeniu wyglądu albo chociaż edytowaniu. (Polecam się);

9. Brak taryfikatora kar.

Ocena ze strony użytkownika: 3/10 gdyż nie mogę otrzymać kanału prywatnego oraz nie wiem czym się różni "Użytkownik" od "Mężczyzna" + nie wiem za co mogę zostać zbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BezowskY
1 minutę temu, userMacieG napisał:

A więc tak:

1. Baner 4/10 (Wygląd średni bardziej jak pod ts do gry rpg);

2. Brak strefy prywatnej;

3. Ikonki z internetu nawet nie modyfikowane;

4. Domena to smartspeak.eu czy smart-speak.eu?;

5. Użytkownik????????????????...;

6. Średnie rozmieszczenie kanałów;

7. Po co kanały muzyczne jak nie ma botów, gdy przeważnie ludzie słuchają muzyki z własnych botów lub na poczekalni;

8. Strona 2/10 wyglądowo. Znajdzcie kogoś kto się zna na tworzeniu wyglądu albo chociaż edytowaniu. (Polecam się);

9. Brak taryfikatora kar.

Ocena ze strony użytkownika: 3/10 gdyż nie mogę otrzymać kanału prywatnego oraz nie wiem czym się różni "Użytkownik" od "Mężczyzna" + nie wiem za co mogę zostać zbanowany.

Dzięki wielkie za ocenę! Tak jak pisałem wcześniej, boty zostaną dodane w przeciągu 2 tygodni, ponieważ mam trochę pracy przy optymalizacji jeszcze, strefa prywatna zostanie dodaną w ciągu najbliższego tygodnia, natomiast taryfikator kar ustalimy jutro wspólnie wraz z administracją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie