Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gokuś

[Odrzucone][Support Programowanie] Gokuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gokuś

Imię: Bartosz.

Data założenia konta na forum: A bo ja wiem, może z pół roku temu albo i dalej.

Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu postów i tematów: No mam.

Znajomość regulaminów (0-10): 6.99.

Znajomość polszczyzny (0-10): 9.49.

Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie, ukrywanie tematów etc.// (0-10): 9.49.

Ile czasu dziennie możesz poświęcić swoim działom?: W tym dziale się w sumie nic nie dzieje, to nie wiem.

Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: A tak mówię spontanicznie sobie napiszę, a co mi tam.

Napisz coś więcej o sobie: Nie mam przyjaciół, z domu nie wychodzę, całe życie spędziłem, i spędzić zamierzam przed komputerem.

Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): 7.49.

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: A czy ja mówię, że musicie wybrać mnie? Chcecie to wybierzecie, nie to nie.

Na ile oceniasz swoją znajomość komunikatora "TeamSpeak 3"?: 9.99, mam nawet własnego bota ale w sumie to na razie go nie updatuje, no i jest w nim backdoor także polecam, no scam. <taki tam żarcik, mam nadzieję, że się przyjmie>

Pozdrawiam gorąco i pamiętajcie, wyjdźcie czasem gdzieś z domu grubasy a nie siedzicie przed PC jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fluezd

Podanie napisane od niechcenia, nie dowiedziałem się z niego niczego konkretnego. W przypadku tego stanowiska liczą się jednak bardziej umiejętności i doświadczenie. Myślę, że podołasz na tym stanowisku. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

Aktywność mała,

W podaniu się nie postarałeś:

2 godziny temu, Gokuś napisał:

Data założenia konta na forum: A bo ja wiem, może z pół roku temu albo i dalej.

Dokładną datę znajdziesz w profilu ?

Znajomość regulaminów (0-10): 6.99.

Znajomość polszczyzny (0-10): 9.49.

Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie, ukrywanie tematów etc.// (0-10): 9.49.

Fajna nutka ironii i humoru, zwłaszcza w podaniu, które ma być Twoją wizytówką i ma Ciebie zaprezentować (z dobrej strony) reszczie moderacji. dla tych którzy nie załapali: ironia

Ile czasu dziennie możesz poświęcić swoim działom?: W tym dziale się w sumie nic nie dzieje, to nie wiem.

To nie wiem po co aplikujesz, skoro się nic nie dzieje.

Napisz coś więcej o sobie: Nie mam przyjaciół, z domu nie wychodzę, całe życie spędziłem, i spędzić zamierzam przed komputerem.

Dzięki, bardzo przydatne informacje, ten punkt zdecydowanie zadecyduje o moim głosie na tak!

Na ile oceniasz swoją znajomość komunikatora "TeamSpeak 3"?: 9.99, mam nawet własnego bota ale w sumie to na razie go nie updatuje, no i jest w nim backdoor także polecam, no scam. <taki tam żarcik, mam nadzieję, że się przyjmie>

<nie przyjął się>

Moim zdaniem śmiech na sali. Tak jak napisał Fluezd, tutaj liczą się umiejętności, ale podanie to Twoja wizytówka! Nie znam Ciebie, nigdy z Tobą nie rozmawiałem, a na forum masz 66 postów, więc tu Ciebie również nie poznałem, a zaprezentowałeś się z strony co najmniej niefajnej. Szczerze mówiąc, po tym podaniu nie interesują mnie kompletnie Twoje umiejętności, Twoje doświadczenie, Twoja wiedza. Nutka ironii, humoru, śmiechu - super, wtedy przymnie czyta się podanie, nie jest nudne i monotonne. Ale to jest, w moim odczuciu, zdecydowana przesada!

Podsumowując (i powtarzając się), mój głos zdecydowanie jest na nie!

Edytowane przez GryTrean

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Demon.

Jestem na nie.

Podanie napisane tak o, czyta się to jak by było dla "beki".

Godzinę temu, Gokuś napisał:

Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: A tak mówię spontanicznie sobie napiszę, a co mi tam.

Z takim podejściem "a co mi tam" jakoś mi się nie widzisz :/

Może jakieś doświadczenie tam masz, ale jak sam napisałeś nic się w tym dziale nie dzieje, więc tak właściwie aplikujesz tam dla grupy?

To podanie w ogóle mnie nie zachęciło do tego aby bardziej się zastanowić nad tym czy może byś się nadawał praktycznie, ale raczej nie będę się nad tym zastanawiał

Godzinę temu, Gokuś napisał:

<taki tam żarcik, mam nadzieję, że się przyjmie>

Rozumiem żarty, żartami, ale Ty aplikując na forum powinieneś bardziej wziąć to na poważnie, bo to jest jedynie takie "a co mi tam napisze, dostane się tak lub nie i wyj**ka".

Popieram tutaj @GryTrean i mogę się z nim co do niektórych argumentów zgodzić ? 

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stalker

Tak jak @GryTrean

Jak by mi ktoś takie podanie podesłał od razu wylądowało by w koszu ?

Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie