Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gość MLK.

[Opinia] LifeSpeak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MLK.

Witam Was w tą piękną niedzielną noc (jutro pewnie większość do szkółki). Chciałbym Wam przedstawić dość nietypowy serwer, który wmawia sobie, że dana domena została zapierniczona, więc postanawiają się reklamować. Tym serwerem jest LifeSpak.pl, którego właścicielem jest szanowny człowiek o pseudonimie "vest". 

Cała afera zaczęła się jakoś dwa dni być może trzy dni temu, gdy po rozmowie z pewną osobą z tego serwera zaczęły się reklamy.

Złącze wiadomości, które były wysyłane do użytkowników na serwerze:

1.  <20:13:01> "Dizy": Cześć.. z tej strony administracja starego "ts3-go.pl" chcielibyśmy Was poinformować że nasza domena " ts3-go.pl " została ukradziona i została przeniesiona na serwer ts3.black bez naszej zgody.. ( Jeżeli chcesz, wróć do nas na LifeSpeak.pl )
  2. <13:57:10> "Mateyy": Cześć... z tej strony administracja "ts3-go.pl" chcielibyśmy Was poinformować że nasza domena " ts3-go.pl " została ukradziona i została przeniesiona na serwer ts3.black bez naszej zgody... ( Jeżeli chcesz wróć do nas na LifeSpeak.pl )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

43156501_2213385905652012_7254733644558761984_n.jpg.bc71cd6ca67872f8356c200969f1e98d.jpg

Jest potwierdzane to co napisane wyżej.

Parę dni temu również na serwer przyszedł jeden z użytkowników(?) wmawiając, że black ukradł domene. W dodatku gostek jakiś nafurany chyba był, bo gadał o rzeczach, które nie są niestety możliwe na tych timspikach. Nie polecam serwera, tak samo jak właściciela. 

W lesie popier#ala w dresie, yo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fuckmylife

A ja serdecznie polecam wyżej wymieniony serwer, super właściciel jak i administracja.

A wy już tej majce tak nie naskakujcie stuleje, bo płakać się chce po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cooqi

Osobiście polecam serwer, prowadzony na wysokim poziomie, fajna administracja, można wejść na serwer spokojnie porozmawiać a nie jak na większości serwer co 1h 10 wiadomości od botów przeróżnych. 

Piszecie opinie o serwerach i wstawiacie dowody jak by nikt tak nie robił, tak naprawdę każdy serwer robi to samo prosty przykład prostego powiedzenia "Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" i dla mnie pisanie takich opinii to bzdury i bezsens. 

Proponuję już się nie podlizywac tak p. Mai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Jak piszecie już o podlizywaniu „Pani Mai” czy o tym, że ja kogoś nasyłam to proszę dajcie dowody. Serwer to dno tak i właściciel, koniec historii.

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie? Nigdy nic złego nie zrobiłam żadnemu serwerowi. Żaden massban i żadna reklama nie poszła z mojej strony. 

Nie muszą mi lizać dupy, po prostu widzą jak prosperuje ten serwer i znają właściciela, nie ciężko wystawić ocenę taka jak jest wystawiana. Jeśli osoby chamsko reklamują serwer to zasługują tylko na negatywną opinie. 

Jeszcze raz zostanie poruszony temat mojej osoby bądź zostanę wezwana czy wyzwana to polecą bany. To jest moje forum i są moje reguły. 

Jedyne kto liże dupę to zdecydowanie wy Michałowi. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Verdosik

Ja tu tylko wpadłem aby polecić serwer ?

To jest moje forum i są moje reguły.  " A gdzie jest regulamin? etc

Edytowane przez Verdosik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

2 minuty temu, Verdosik napisał:

Ja tu tylko wpadłem aby polecić serwer ?

To jest moje forum i są moje reguły.  " A gdzie jest regulamin? etc

https://tsforum.pl/guidelines/

Czytanie nie boli, no chyba, że masz słaby wzrok.

1.png.e9e965ee1461a7f0813f1afd57320d21.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MLK.
1 godzinę temu, fuckmylife napisał:

A ja serdecznie polecam wyżej wymieniony serwer, super właściciel jak i administracja.

A wy już tej majce tak nie naskakujcie stuleje, bo płakać się chce po prostu.

1 godzinę temu, Cooqi napisał:

Osobiście polecam serwer, prowadzony na wysokim poziomie, fajna administracja, można wejść na serwer spokojnie porozmawiać a nie jak na większości serwer co 1h 10 wiadomości od botów przeróżnych. 

Piszecie opinie o serwerach i wstawiacie dowody jak by nikt tak nie robił, tak naprawdę każdy serwer robi to samo prosty przykład prostego powiedzenia "Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" i dla mnie pisanie takich opinii to bzdury i bezsens. 

Proponuję już się nie podlizywac tak p. Mai

Dobra, dobra widzę, że muszę się rozpisać. Nie wiem skąd wy bierzecie te bajki na temat tego serwera. Co do Ciebie @Cooqi jak już piszesz "Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu" (chociaż i tak jest to źle napisane, ale mniejsza) to zobacz czy dany serwer coś zrobił. Ze strony ts3.black nie poleciały żadne zaczepki, reklamy i massbany. Pan Michał był i będzie zerem w "Społeczności TeamSpeak'a". Podkreślają to sytuacje, które ująłem w temacie (tak osoby, które mają powyżej 50 iq zrozumieją o co chodzi, ale najwyraźniej wy macie mniej). 

Może rozpiszę się troszkę co do sytuacji domeny. Pan Michał nawet po zakupie nie był wpisany jako właściciel domeny (cóż takie rzeczy się zmienia =[). Raczej to nie jest nasza wina, że zapomniał o tym. Również Michał okradł osobę sprzedającą, więc ta osoba odzyskała swoją rzecz w sposób legalny (był wpisany jako prawowity właściciel domeny).

Dorzucę to do swojej wypowiedzi tak 4fun bo czemu nie. Memik jest śmieszny.

43156501_2213385905652012_7254733644558761984_n.jpg.bc71cd6ca67872f8356c200969f1e98d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cooqi

@sublimity. Mam rozumieć, że nie mam prawa się wypowiedziec na żaden temat bo to twoje forum? 

@Bartko. A czy że strony lifespeak były jakieś massbany? Jak narazie to wiedzę tylko informacje od użytkownikow do innego użytkownika. A jeśli uważasz że jest zerem to może ty coś osiągnij co do aplikacji teamspeak3 bo z tego ci się dowiedziałem potrafisz tylko wpisać IP i wejść na serwer i nic więcej, i wypowiadasz się jako specjalista. Z tego co wiem vest posiadał parę serwerów na wysokim poziomie a ty nie miałeś nic prócz admina u Majki ? kończę dyskusje. Temat jest o serwerze nie o vescie czy o was. Jeszcze raz polecam serwer i mam nadzieję że wybije się bo naprawdę jest prowadzony na wysokim poziomie. A to co jest pokazane jako "dowód" to żaden dowod ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hurinx

Właściciel vest kawał ku**y i złodzieja tyle w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SztywnyRoman
Teraz, Hurinx napisał:

Właściciel vest kawał ku**y i złodzieja tyle w temacie ?

Nie Polecam Gościa. Tylko złapać i wsadzić palce w oko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maciek

Ale jazda, się narobiło! Nie myślałem że ktoś się tak reklamuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi