Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

Ikonki

Rekomendowane odpowiedzi

wredna.

Nie dam screenów z paczek bo byłoby tego znacznie za dużo. Może komuś się będzie chciało to może dodać poniżej.

Ikonek w paczce jest: 2 863

Udostępniam tą paczkę tylko i wyłącznie dlatego, że jestem myśli, że ta paczka pomoże wielu osobom.

Jeśli szukacie jakieś ikonki wystarczy wpisać w wyszukiwarkę daną literkę bądź liczbę i myślę, że znajdziecie.

Jeśli ktokolwiek tu przyjdzie hejtować dodam tylko, że jest to temat dla osób chętnych. 

Link: 

xyz

Skan:

xyz

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrRobson™

Witaj, po co udostepniasz ikony z mpcforum dodatkowo nie podałaś autora paczki ikon. 

Jak dla mnie to zrób coś sam a następnie publikuj a nie dajesz starą paczkę jakiś ikon które są własnością innych grafików które ona delikatnie zmieniła lub wcale tego nie zrobiła następnie podpisała się pod kogoś praca.

x0YuAIf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
Dnia 15.03.2017 o 09:26, MrRobson™ napisał:

Witaj, po co udostepniasz ikony z mpcforum dodatkowo nie podałaś autora paczki ikon. 

Jak dla mnie to zrób coś sam a następnie publikuj a nie dajesz starą paczkę jakiś ikon które są własnością innych grafików które ona delikatnie zmieniła lub wcale tego nie zrobiła następnie podpisała się pod kogoś praca.

Przykro mi stwierdzić fakt ale wszystkie ikonki w paczce są wykonane przez jednego autora. Zmiana czcionki oraz tła sprawia, że ikonka nie jest już ta sama.

Poza tym mam zezwolenie na wstawienie tych ikon przez samą autorkę. ;) 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Problem został rozwiązany. 
Jeśli się z tym nie zgadzasz lub masz więcej pytań raportuj ten post. 
(Odpowiedź wygenerowana automatycznie)

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie