Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Canecorso

[Opinia] Ts-4Players.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Canecorso

Nie polecam @PeciX. serwera. Ciska się o paski na bannerze, a tutaj takie coś.

<19:13:45> "Konkol": Co tam pecix?
<19:35:15> "`.ᴘᴇᴄɪx.": Słuchaj zrobiłbyś mi podobne grafiki jak dla Canecorso lub Pantoflarza?
<19:35:50> "Konkol": Podobne na pewno nie coś w tym stylu jestem w stanie stworzyć ale to swoje kosztuje
<19:36:03> "`.ᴘᴇᴄɪx.": Wiem

2.

http://scr.hu/0e9gh/19fjx

http://scr.hu/0e9gh/xy8di

http://scr.hu/0e9gh/582zn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

W sumie z blacka też sporo rzeczy jest/było (nie wiem dokładnie czy dalej są, bo nie wchodziłem na serwer od paru dni) skopiowanych. Nie polecam ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dercik

Nie polecam ze względu na właściciela, osoba która chwali się publicznie o tym że atakowała jakiś hosting czy serwer nie świadczy dobrze. Pozdrawiam

jDVRWoJ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elowalewiadro

Witaj @Canecorso!

Zapytałem się Konkol'a tylko czy nie był by w stanie wykonać czegoś podobnego.

Co do screen'ów kieruj się do BlaquuTM, ponieważ ja jestem na serwerze tylko od spraw finansowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso
8 minut temu, PeciX. napisał:

Witaj @Canecorso!

Zapytałem się Konkol'a tylko czy nie był by w stanie wykonać czegoś podobnego.

Co do screen'ów kieruj się do BlaquuTM, ponieważ ja jestem na serwerze tylko od spraw finansowych.

"sory, że skopiowałem i nie przerobiłem"  Więc fajne podejście ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elowalewiadro
2 minuty temu, Canecorso napisał:

"sory, że skopiowałem i nie przerobiłem"  Więc fajne podejście ?

Dodatkowo myślę, że zamówienie grafik u Konkol'a, to nic złego prawda?

Pisałem tylko czy nie jest w stanie zrobić coś w podobnym stylu, a nie, że od razu takie same.

Tak jak pisałem, jestem na serwerze zajęty tylko i wyłącznie sprawami finansowymi.

Dodatkowo @Dercik można wiedzieć kto i w jaki sposób atakował hosting/serwer?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cather0955

@Canecorso chciał bym Ciebie przeprosić za skopiowanie opisów w kanałach, tak jak powiedział @PeciX., nie miał on nic z tym wspólnego, nie wiedział czy te opisy które znajdowały się kanale są pisane przez mnie, czy skopiowane. Faktycznie, powinienem do Ciebie najpierw przyjść czy wyrażasz zgodę na lekkie zmodyfikowanie tego, lecz to nawet nie było lekkie zmodyfikowane. Wiem że moje słowa są mało warte jednak jest to ostatnia taka sytuacja u nas, przemyślałem swoje zachowanie i nie mam zamiaru psuć serwerowi jak i @PeciX. dobrej opinii, którą przez moje zachowanie zniszczyłem. Przejdę teraz do skopiowania rang z serwera ts3.black, fakt były one identyczne, lecz po rozmowie z Mają zostały one usunięte, i taka sytuacje nie będzie miała również nigdy powtórzenia. Myślę że to co teraz piszę, chociaż w jakiś mały sposób naprawi błędy jakie popełniłem. Jeszcze raz wszystkich przepraszam i Miłego Duchowego Dnia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso

"najpierw przyjść czy wyrażasz zgodę na lekkie zmodyfikowanie tego" xDDDD Nie wiem czy jesteś świadom tego co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cather0955
2 minuty temu, Canecorso napisał:

"najpierw przyjść czy wyrażasz zgodę na lekkie zmodyfikowanie tego" xDDDD Nie wiem czy jesteś świadom tego co piszesz.

Chodziło mi, czy będę mógł użyć ich na serwerze jeśli je zmodyfikuje... A nie od razu kopiować i to bez twojej zgody.

Edytowane przez Cather0955

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso
Teraz, Cather0955 napisał:

Chodziło mi, czy będę mógł użyć ich na serwerze jeśli je zmodyfikuje...

dalej się śmieje....

Napisz coś swojego i wyjdź z tematu.

Elo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elowalewiadro
13 minut temu, Dercik napisał:

Przypominam iż to jest temat dotyczący opinii, a nie dyskusja!

Ps @PeciX. 

Zawsze jak zakupię serwer VPS testuję ochronę Anty-DDoS ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Canecorso
1 minutę temu, zlociu napisał:

Cześć@Canecorso,

Sugerujesz że jeżeli ja na serwerze mam takie grafiki: https://gyazo.com/c4a8321f195fa70d00baaa93329e04a8 , to są podje*ane od ciebie? 

Bo aktualnie wmieszałeś z tego co widzę w to Konkola który wykonał grafikę odpłatnie, i która się bardzo różni. 

Dziękuje ? 

tego nie powiedziałem ? konwersacja była już jakiś czas temu i sam Konkol mi to wysłał.

Dzisiaj wrzuciłem temacik z opisami kanału więc i wrzuciłem tamte wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz
4 godziny temu, Canecorso napisał:

<19:35:15> "`.ᴘᴇᴄɪx.": Słuchaj zrobiłbyś mi podobne grafiki jak dla Canecorso lub Pantoflarza?

zacznijmy może od tego, że Konkol nie jest autorem grafik na moim serwerze, więc byłby to zwykły plagiat i kradzież.

Nigdy nie polecałem złodziei i oszustów, więc i tutaj nie będę tego robił.

Nie po raz pierwszy, mój serwer jest wplątany w gównoburzę osób trzecich, więc może na temat poziomu tych osób się wypowiadać nie będę, ale powiem jedną rzecz którą zawsze mówię - skoro któraś osoba z rzędu podaje mój serwer jako wzór, to chyba coś robię dobrze. I na tym skończę moją wypowiedz.

@PeciX. ile razy widziałem Cie na moim serwerze, nie zliczę -  mam nadzieję, że już więcej Cię nie zobaczę ?

miłego dnia życzę ?

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konkol
4 minuty temu, Pantoflarz napisał:

zacznijmy może od tego, że Konkol nie jest autorem grafik na moim serwerze, więc byłby to zwykły plagiat i kradzież.

Nigdy nie polecałem złodziei i oszustów, więc i tutaj nie będę tego robił.

Nie po raz pierwszy, mój serwer jest wplątany w gównoburzę osób trzecich, więc może na temat poziomu tych osób się wypowiadać nie będę, ale powiem jedną rzecz którą zawsze mówię - skoro któraś osoba z rzędu podaje mój serwer jako wzór, to chyba coś robię dobrze. I na tym skończę moją wypowiedz.

@PeciX. ile razy widziałem Cie na moim serwerze, nie zliczę -  mam nadzieję, że już więcej Cię nie zobaczę ?

miłego dnia życzę ?

"konwersacja była już jakiś czas temu i sam Konkol mi to wysłał." - Polecam czytać cały temat ?

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DamiPompa

@PeciX. Nie przejmuj się rób to co robisz sam osobiście polecam owego ts'a ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi