Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Nazer

[Opinia] xts3.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Nazer
Moja Opinia o xts3.eu

Poziom Zje**nego Xts3.eu Właściciel Lajtu XXXX stwierdził aby mnie wywalić za parę słów na grupie wyraziłem swoje zdanie że ma słabe maszyny dostałem degrada po drugie chciałem to wyjaśnić na ts właściciel boi się po rozmawiać stwierdzam brakowało mu argumentów aby z tego się wykręcić dlatego bał się gadać po 3  brakuje mu hajsu na maszyny ma 512 slotów nie potrzebne mu tyle max ts siedzi 300osób po co mu licencja 512 jak brakuje mu hajsu na vpsy ciągle wywalało musicbot albo automatyczne boty
po 4 wywalił mnie bez konsultowania się z dalszą administracją jego była sama decyzja zachował się jak dzieciak moim zdaniem.

AABCB581-4DA4-4862-8C9B-EFEECD7FF560.jpeg.05f38b6f47ada748a68cc9b66c154fc5.jpeg

Edytowane przez MajkeLeK
Zmiana nazwy na odpowiednią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lajtu
35 minut temu, Nazer napisał:
Moja Opinia o xts3.eu

Poziom Zje**nego Xts3.eu Właściciel Lajtu XXXX stwierdził aby mnie wywalić za parę słów na grupie wyraziłem swoje zdanie że ma słabe maszyny dostałem degrada po drugie chciałem to wyjaśnić na ts właściciel boi się po rozmawiać stwierdzam brakowało mu argumentów aby z tego się wykręcić dlatego bał się gadać po 3  brakuje mu hajsu na maszyny ma 512 slotów nie potrzebne mu tyle max ts siedzi 300osób po co mu licencja 512 jak brakuje mu hajsu na vpsy ciągle wywalało musicbot albo automatyczne boty
po 4 wywalił mnie bez konsultowania się z dalszą administracją jego była sama decyzja zachował się jak dzieciak moim zdaniem.

AABCB581-4DA4-4862-8C9B-EFEECD7FF560.jpeg.05f38b6f47ada748a68cc9b66c154fc5.jpeg

Po 1. Naucz się poprawnie układać zdania.

Po 2. Tutaj wystawia się opinię o samym serwerze a nie o tym jaka atmosfera jest w administracji ;>

Po 3. To nie miejsce do wylewania twoich żali.

Pozdrawiam ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekFejmTen

Dla mnie xTs3 Był spoko gdy Lajtu wywaliłeś kokusa i why z administracji i server upad jak dla mnie 

Plusy

xBot

512 slot

Kanały ładne 

imageproxy.png.f4188a35a58e45e06282fefad3c58792.png                                     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Guardian

Moja opinia o serwerze XTS3.eu
Dla mnie serwer to jest fajnie prowadzony ale sam Lajtu to jest scamer i oszust.
Na TSow****.PL Jest opinia dokładna na jego temat tak jak o tych GównoBotach.
Xbot posiada crakowany tak samo jak i inne aplikacje nic nigdy sam niczego nie osiągnie że ma pliki rozkodowane i je sprzedaje rozmawiałem na temat niego  i jego botów na Xbocie to się śmiali jak one są napisane i te aplikacje co ma od xbota to w wersji 7.0 będzie zablokowane że będzie mógł je sprzedawać.
Pozdrawiam lajta i jego śmiecio boty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DamiPompa

Moim zdaniem serwer xTs3.eu jest już jakiś czas na scenie TeamSpeaków i jeśli by było tak zle jak wy piszecie to nie siedziała by tam taka duża ilość osób @Lajtu Nie przejmuj się i rób to co robisz bo robisz to dobrze :3 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnopperSs

Nie polecam. Bardzo słabe zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu

Nie polecam: 

Pełno botów muzycznych

Syf na serwerze (gildie wepchniete wszędzie żeby zostały np. Gildia VANS dała warunek że kanał pod poczekalnia albo nie zostają, bez sens.... - 0 ładu) 

Lajtu czy osoba która sprzedaje kogos aplikacje + jak się nie mylę mam Screen jak typ mu dał 250/350zl za admina a go nie dostał (jak znajdę to podeślę od 24h albo usunę to co napisałem) 

bannerts3ekipaupdatemala.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lajtu
2 godziny temu, HeraQu napisał:

Nie polecam: 

Pełno botów muzycznych

Syf na serwerze (gildie wepchniete wszędzie żeby zostały np. Gildia VANS dała warunek że kanał pod poczekalnia albo nie zostają, bez sens.... - 0 ładu) 

Lajtu czy osoba która sprzedaje kogos aplikacje + jak się nie mylę mam Screen jak typ mu dał 250/350zl za admina a go nie dostał (jak znajdę to podeślę od 24h albo usunę to co napisałem) 

Naprawdę chyba szukasz problemów pisząc takie głupoty, wierzysz ludziom którzy piszą byle gó**o na mój temat później bezpodstawnie podajesz to dalej, co do "syfu" na serwerze to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa co ja robię z gildiami i uwierz, że nic nie wiesz  o sytuacji gildii VANS dlaczego ma taką a nie inną strefę ? Nie pozdrawiam, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heraqu
47 minut temu, Lajtu napisał:

Naprawdę chyba szukasz problemów pisząc takie głupoty, wierzysz ludziom którzy piszą byle gó**o na mój temat później bezpodstawnie podajesz to dalej, co do "syfu" na serwerze to chyba tylko i wyłącznie moja sprawa co ja robię z gildiami i uwierz, że nic nie wiesz  o sytuacji gildii VANS dlaczego ma taką a nie inną strefę ? Nie pozdrawiam, cześć.

Ja wyrażam swoja opinię tylko ? Rób co chcesz. Przyszedł do mnie typ i się pyta co może kupić, mówię że VIP'a, dal mi kase a nagle chce admina. i pisze że go oszukałem.....

Spoiler

k8qWmKC.png

Kończąc temat i talk nie polecam ?

bannerts3ekipaupdatemala.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♥ Yuukiś ♥

Polecam, bo fajna administracja.

💗  "Love's my religion but he was my faith.  💗
💗  Something so scared so hard to replace."  💗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi