Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
damianx98

[Rozwiązany] Czy da się rozmawiać przez smartfona na ts

Rekomendowane odpowiedzi

damianx98

Witam!

Parę dni temu kupiłem za 6,99 zł w Google Play TeamSpeak3, niestety nie wiem jak i czy się da rozmawiać przez smartfona, mój smartfon Samsung Galaxy J5 2016, prosiłbym o wsparcie i poradnik jeśli idzie rozmawiać.

Pozdrawiam!

Damian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

O kurde!

Też mam na imię Damian XD

Też mam Samsunga Galaxy J5 2016 XD

Z tego co wiem to wersja z Gogle Play jest troszeczkę dziwna ale jest legalnym rozwiązaniem.

Już tłumaczę...

Aplikacja TS3 na telefon (Płatna) nie może się połączyć z nie którymi serwerami i to dużo osób wie, to taki śmieszny bug.

Jeśli chcesz to w necie jest wiele poradników jak pobrać cracka którego sam posiadam i jest to wersja stabilna oraz łączy się z każdym serwerem.

Pozdrawiam.

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
damianx98

Siema Siema :) Bardziej mi chodzi o to bo chciałbym rozmawiać przez ts, tak jak na komputerze to idzie, przez mikrofon, chciałbym rozmawiać głosowo i słyszeć też co inni mówią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trele
7 godzin temu, KlaKier napisał:

O kurde!

Też mam na imię Damian XD

Też mam Samsunga Galaxy J5 2016 XD

Z tego co wiem to wersja z Gogle Play jest troszeczkę dziwna ale jest legalnym rozwiązaniem.

Już tłumaczę...

Aplikacja TS3 na telefon (Płatna) nie może się połączyć z nie którymi serwerami i to dużo osób wie, to taki śmieszny bug.

Jeśli chcesz to w necie jest wiele poradników jak pobrać cracka którego sam posiadam i jest to wersja stabilna oraz łączy się z każdym serwerem.

Pozdrawiam.

Z tym crackiem to dałeś czadu XD

Godzinę temu, damianx98 napisał:

Siema Siema :) Bardziej mi chodzi o to bo chciałbym rozmawiać przez ts, tak jak na komputerze to idzie, przez mikrofon, chciałbym rozmawiać głosowo i słyszeć też co inni mówią.

Tak będziesz mógł normalnie jeżeli będziesz miał problemy z wejściem na serwer to taki temat był tu poruszany, poczytaj. 

173f25be3f011fba179255f65211574a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

1384745726_Problemrozwizany.png.1fe4b7bf58e36dbc40b38427c0c2e871.png

Edytowane przez Pellyq

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie