Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Venegall

[Rozwiązany] Czytanie czatu przez Ivona

Rekomendowane odpowiedzi

Venegall

Chciałbym się dowiedzieć czy da się jakoś podłączyć ivone do czatu, bo niektóre osoby nie mają mikrofonu a podczas gry by się to przydało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Oczywiście, że się da. Takie rozwiązania mają między innymi sinusbot oraz ts3musicbot.

Samemu stworzyć taką aplikację nie będzie łatwo bo to wymaga znajomości konsolowego klienta ts3, ale jeśli chcesz używać do tego swojego komputera (interfejs desktopowy) to wystarczy napisać np. w PHP klienta ts3client query który będzie działał poprzez telnet, albo odpowiednią wtyczkę (lua) oraz odpowiednio podpiąć to do syntezatora mowy (jakiegoś z dostępnym API)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venegall

Chciałbym ustawić to dla siebie na komputerze, ale niestety nie mam dostępu do tego serwera na którym jest ts3, bo to akurat nie mój ts.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Ok, a chcesz aby dźwięk był przekazywany z powrotem na kanał tak aby wszyscy słyszeli? Czy tylko ty chcesz słyszeć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venegall

Tylko ja chce słyszeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

W takim razie tak jak pisałem musisz ogarnąć sobie sposób odczytywania wiadomości. Można to na dwa sposoby zrobić:

1. Poprzez połączenie telnet. Jest do tego specjalny plugin ClientQuery i nasłuchuje on jak dobrze pamiętam na porcie 25639

2. Poprzez autorski plugin do ts'a który będzie przekazywał komunikaty do lektora

Drugi etap to będzie wykorzystanie lektora z jakimś dostępnym API oraz integracja jednego z drugim

Życzę powodzenia, bo mi się specjalnie takiej aplikacji nie chciało by pisać, a stanowczo wolał bym korzystać z takich rozwiązań jak overwoolf 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

Zły dział, przenoszę. 

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie