Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gość Devanger

[Przyjęte] Devanger

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Devanger

1. Imię: Adrian
2. Wiek: 16 lat
3. Data założenia konta na forum: 18 kwiecień
4. Wcześniejsze doświadczenia w moderowaniu forum: Prowadziłem swoje forum, które upadło 4 lata temu.
5. Znajomość regulaminów (0-10): 8/10
6. Znajomość polszczyzny (0-10): 7/10
7. Znajomość funkcji moderacyjnych //zamykanie, otwieranie tematów etc.// (0-10): 8/10
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcić forum?: 5/6 godzin lub jak nic nie robię prywatnie to nawet cały dzień.
9. Dlaczego zdecydowałeś/aś się na napisanie podania?: Ponieważ chcę pomagać i jako test moderator rozwijać forum i przyciągać coraz większe grono.
10. Napisz coś więcej o sobie: Cześć nazywam się Adrian. Mam 16 lat. Mieszkam w Strzelcach Opolskich na województwie Opolskim. Interesuje się grami komputerowymi, serwerami i grafiką. W wolnym czasie uczę się pisać strony.
11. Na ile oceniasz swoją umiejętność pracy w grupie? (0-10): Jeżeli osoby które pracują ze mną są ogarnięte to 7/10
12. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Dlaczego mnie? I to jest pytanie... ponieważ chcę rozwinąć forum i wprowadzić szybszą pomoc z strony administratorów. Jestem miły i znam się na swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Znam Cię prywatnie, podchodzisz z zaangażowaniem do projektu.

Mam nadzieję, że jak dam Ci szansę to przyłożysz się. Okres próbny trwa od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia. 

Witaj w zespole. ;)

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie