Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Wanted

Sprzedam Licencja 128 slotow tanio !

Rekomendowane odpowiedzi

Wanted

Witam mam na sprzedaż licencje na teamspeak'a 128 slotów AAL na 1rok i 6-5 miesiecy . Dlaczego sprzedaje licencje ? Ponieważ nie chce się już bawić w robienie teamspeaków więc może komuś innemu się przyda . Płatności : Paypal,Przelew bankowy, Psc - Oczywiście jeśli dajesz pierwszy itp  . Moja cena to 300-400 zł ale myślę ze w przedziale 300 zł się sprzeda . Jeśli jesteś chętny to napisz ! Pozdro

Kontakt : 

Mail: [email protected]

GG:62577557

Steam:http://steamcommunity.com/id/BITCHPLSSTOP/

Edytowane przez Wanted

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Na 1 rok czy na 5-6 miesięcy? Zdecyduj się, chyba że masz na myśli licencję wykupioną na dłużej niż rok.

Cena rocznej licencji to 100 dolarów, co w przeliczeniu na PLN: 369.86 zł

Cena stanowczo zawyżona:

• Licencja jest zarejestrowana na osobę trzecią przez co właściciel serwera będzie się głupio tłumaczył przed natrętnymi
  • Za cenę jaką zaproponowałeś można kupić taką licencję na rok

Proszę chociaż pokazać, że licencja jest autentyczna (Wstaw screeny ze strony teamspeak oraz yatqi) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Widzę rozmowa na PW nie wystarczyła. Proszę o wystawienie na forum faktury za licencję. Jeśli taka faktura się tu nie pokaże do 24:00 to proszę moderację o usunięcie posta.

PS. Jeśli faktura była wystawiona na kogoś innego to nie widzę problemu abyś poprosił tą osobę aby udostępniła ją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie