Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Leon

TS-4YOU.PL - Teamspeak dla ciebie i znajomych

Rekomendowane odpowiedzi

#Teo...

Kanały ładnie poukładane. Estetyka jest zachowana. Co do licencji to nie jestem pewny jej legalności ale to jest tylko moja opinia. Powodzenia w rozwoju serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

takata.jpg.039a12b0b7996b2f82a4021181faa875.jpg             Łap screena mordo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VendeN

Serwer ładny bardzo mi przypomina serwer kuraspeak miła administracja polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryś

Polecam/nie polecam? Serwer jest średnio zrobiony, w prezentacji serwera jest błąd ortograficzny "karzdego". Jak na tyle użytkowników jest za dużo osób w Administracji. Właściciela serwera Ts3 osobicie znam. I tylko dlatego nie napisze negatywnej opinii. Abot jak najbardziej okej, lepsze to niż crack m-bot'a. Licencja legalna, no po prostu nie ma się do czego przyczepić jedynie to desing kanałow jest podobny do kuraspeak.pl. Myślę, że mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Serwera nie polecam...

Dlaczego?

1. Właściciel leon to osoba która nie zna się na serwerach.

2. Za przeproszeniem pod*******ają kanały z innego ts.

3. Mówi że jego ts jest do nie do wywalenia podnieca się tym.

4. Lata po ts i reklamuje się. Już na 7 ts go spotkałem i reklamował swój śmieszny serwer.

5. Nie mają nic oryginalnego.

6. Mają NPL !!! ok... ale serwer cs prowadzą i mają z tego komercje i pieniądze. Czyli serwer do blokady.

Nie polecam i nie polecam

Edytowane przez Devanger
Cenzura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

Devanger ale to przecież ty całe życie odemnie pożyczałeś kase dzięki mnie wszystkie twoje tsy stały :)  .  I twoje tski śmieszne padają po 2 miesiącach . Nie reklamuje się na żadnych innych teamspeakach :) Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger
Dnia 12.07.2017 o 15:28, Leon napisał:

Devanger ale to przecież ty całe życie odemnie pożyczałeś kase dzięki mnie wszystkie twoje tsy stały :)  .  I twoje tski śmieszne padają po 2 miesiącach . Nie reklamuje się na żadnych innych teamspeakach :) Pozdrawiam 

Po 1.

- Nie biorę od ciebie kasy żadnej bo jesteś śmieciem.

Po 2.

- Zawsze jak robiłem swój serwer to kopiowałeś mi projekty.

Po 3. 

- Moje serwery tak zawsze stały bo jak jebnięty admin niby udawał miłego i dobrego... to okazywało się, że jest z innego serwera który chciał mi zniszczyć serwer.

Po 4.

- Reklamujesz się na innych serwerach, nawet mówiłeś mi że na pgc i innych serwerach będziesz latał i reklamował... szkoda że tego nie nagrałem jaki ty jesteś naprawdę... jak ty mówisz że gasisz każde ts, ale coś ci to nie wychodziło.

PS. Nawet gadałeś że matka ci daje hajs na paypala i kupujesz niby dedyki i się chwalisz że kupujesz do tego metody na gaszenie serwerów.

Pozdrawiam.

Devanger.

Edytowane przez Devanger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

Proszę o zachowanie kultury oraz spokoju w tym temacie.

@Devanger nie przeklinamy bo za to może być kara.

Idźcie na pw lub na ts i pogadajcie.

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger
Teraz, KlaKier napisał:

Proszę o zachowanie kultury oraz spokoju w tym temacie.

@Devanger nie przeklinamy bo za to może być kara.

Idźcie na pw lub na ts i pogadajcie.

Sory ale mówię prawdę jaka jest bo to irytujący osobnik na tym forum i w realu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя
Teraz, Devanger napisał:

Sory ale mówię prawdę jaka jest bo to irytujący osobnik na tym forum i w realu.

W takim razie wyjaśniajcie sobie to na pw, koniec kłótni w temacie.

Oceniajcie tu serwer a nie siebie na wzajem.

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger
Teraz, KlaKier napisał:

W takim razie wyjaśniajcie sobie to na pw, koniec kłótni w temacie.

Oceniajcie tu serwer a nie siebie na wzajem.

Ja oceniam i mówię fakty jakie są... uważajcie na leonka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

1 ) Co do kasy to tutaj się z tobą nie zgodze bo pożyczyłem ci 230zł paypalem i kiedy mi je oddasz i jeszcze 3 - 4 dni temu chciałeś pożyczyć na Euro Trucka szkoda że tego nie nagrałem :)

2 )  Nie kopiowałem twoich projektów bo twoje projekty to było 2 tygodnie póżniej przychodziłeś do mnie ja już nie prowadze teamspeaków dlaczego ? no bo mi się nie chce i za tydzień devangerek ma nowego teamspeaka ;) 

3 ) Tutaj też się nie zgodzę połowa osób z którymi prowadziłeś swoje śmieszne teamspeaki odchodziły bo jesteś człowiekiem który ma problemy ze sobą nie potrafisz się zachować . Na wszystkich tylko się drzesz ;) 

4) Słowa a czynność to co innego nigdy nie reklamowałem się na innym teamspeaku ponieważ mam kilka osób które siedzą na teamspeaku są to nieliczne osoby i rozmawiają więc nie zamknę im teamspeaka  . Nigdy się nie reklamowałem jeżeli reklamowałem to daj dowody . ]

Mama mi wysyła kase na paypala z tym też się nie zgodzę bo ja mam pieniądze które zarabiam sam i nie musze brać pieniędzy od mamy . Nie ddosuję ludzi ani innych serwerów , nie jestem na tyle niedorozwinięty jak ty . 

Jeżeli nie polecasz teamspeaka ze względu tylko i wyłącznie na moją osobę to jesteś za przeproszeniem idiotą 

Pozdrawiam cię Devanger i mam nadzieje że kiedyś ci jakiś teamspeak wyjdzie i nie padnie po 4 tygodniach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥

Tez nie polecam tego teamspeaka bo weszlem na CP i puscilem binda ,,czesc '' i dostałem bana i potem skakały pakiety Ale z Jeba*** idiota sie nie bede bawic

PS Ma ktoś jego Ip ? bo bym sie pobawił bo chyba nie wie z kim zadziera ;d  

7ke00EW.png.54734671043deb331d27bce523a4564e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

Teamspeak zamknięty proszę o zamkniecie tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie