Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
ReVeal

[Rozwiązany] Teamspeak wycisza inne dźwięki

Rekomendowane odpowiedzi

ReVeal

Cześć,

Mam problem (wycisza mi się dosłownie wszystko kiedy wchodzę na jaki kolwiek kanał TS3 i np. w jednej słuchawce słysze ale bardzo cicho lub dźwięk jest zniekształcony a w drugiej jest takie jakby echo tej pierwszej słuchawki lub w jednej słyszę tak jakby muzyke a w drugiej słowa coś w tym stylu bardzo trudne do opisania) i wiem, że jest dużo tego na różnych forach ale wszystko nie działa. Od razu powiem, że wyłaczyłem Volume control w TS3 i w panelu sterowania też ustawiłem na "Nie rób nic" kiedy włączam jakiś komunikator. Ale wszytko nie działa. Nawet reinstalowałem TS3 ale to też nie pomogło. Wycisza mi się np. Chrome, Gry. I muszę sobie dobrze ustawić wtyczkę w gniazdku w komputerze żeby dobrze słyszeć. Proszę o pomoc, nic nie pomaga a ten błąd jest strasznie wkurzający i nawet uruchamianie TS3 jako administrator nie pomaga! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Przede wszystkim powiedz czy masz jedno gniazdo dla słuchawek i mikrofonu (tak jak w telefonach), czy osobno dwa gniazda? Bardzo możliwe, że twój komputer ma przystosowane gniazdo do słuchawek telefonicznych, przez to podczas gdy próbujesz aktywować mikrofon to aktywuje się tryb komunikacji - niedostosowane gniazdo do zestawu nagłośniającego (np. słuchawek)

Druga sprawa to z jakiego sterownika dźwięku korzystasz?

Próbowałeś ustawić dźwięk mono w ustawieniach ts'a?

Trudno zobrazować sobie twój problem, tak więc czym więcej informacji udzielisz tym trafniejsza będzie nasza odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie