Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
King_SaiyaN_

Moc wykopywania

Rekomendowane odpowiedzi

King_SaiyaN_

Witam mam problem że mam ustawione na randze Lider i vLider mam ustawione moce wykopywania z kanału na 25

a na Właścicielu mam ustawione wymaganą moc wkopywania 75 (tak jak na screenach widać) lecz ranga Lider może wykopywać z kanału Właściciela a nie chciałbym tego ktoś powie jak to naprawić ?1.PNG.8b2ba851ff063df2e79195f0a0b77087.PNG2.PNG.8c3b8f0f8c182e40402fd7b5ff0143de.PNG3.PNG.ad51b804431480b6b2c9a9a6bd2a7451.PNG

Edytowane przez King_SaiyaN_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefistowy

Jak to ma działać, jak właściciel ma wartości "Negate" na tych permisjach? Zabierz wartość negacji z tych 4 permisji na właścicielu. (Negacja to jest ta trzecia kolumna w permisjach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
King_SaiyaN_
8 minut temu, Mefistowy napisał:

Jak to ma działać, jak właściciel ma wartości "Negate" na tych permisjach? Zabierz wartość negacji z tych 4 permisji na właścicielu. (Negacja to jest ta trzecia kolumna w permisjach)

Tylko że to nic nie dało zabrałem i nadal Lider i vLider mogą kickować

Edytowane przez King_SaiyaN_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mefistowy

Granty zabierz z właściciela i napisz czy pomogło.(Ostatnia kolumna w permisjach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
King_SaiyaN_
3 minuty temu, Mefistowy napisał:

Granty zabierz z właściciela i napisz czy pomogło.(Ostatnia kolumna w permisjach)

Nie działa teraz nawet nie moge edytować rang bo w randze ASQ zabrałem nie chcący moce modyfikacji grupy da się to jakoś naprawić

?!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angel.

EDIT###########

ZAMKNIJCIE temat

Edytowane przez Angel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie