Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Viljar

[Opinia] Pellyq

Rekomendowane odpowiedzi

Viljar

Bardzo pomocna osoba ❤️

Robi świetne ikonki ?

Polecam z całego serca.

Edytowane przez Stalker

Chcesz grafikę/ikonki? Zapraszam na PW!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.

Chciałbym polecić @Pellyq, życzę jej powodzenia w dalszych sukcesach.

Edytowane przez Jendrek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.Dominik.

Robi spoczko grafiki i zna się na rzeczy można polecić ?

-------------------------------------------------------------------

❤️ 20.07.2019 - Najważniejszy dzień ❤️ 

-------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Strasznie zmienia strony, raz obgaduje jedną ekipę, potem wchodzi do tej co obgadywała i robi to samo drugiej. Grafiki niby są spoko, lecz niektóre nie podobają mi się. Masz te 15 (?) lat Marta, a widzisz błędy tylko innych, na siebie nie spojrzysz wcale - i nie  mów, że tak nie jest, bo wiele osób ma takie samo zdanie i nie są to tylko osoby z serwera, gdzie mam admina. Nie chce mi się tutaj rozpisywać, bo nie warto, ale moje słowa, które powiedziałem około trzy miesiące wstecz potwierdzają się. Oczywiście nie bierz to jako atak, bo jest to opinia o Twojej osobie, ale w końcu znalazłem czas, żeby coś o Tobie napisać, bo niedawno jeszcze obrażałaś ludzi, z którymi obecnie przesiadujesz. Pora zacząć myśleć normalnie, a nie zmieniać "kumpli" jak rękawiczki. 

Nie polecam. 
Twoja osoba naprawdę mnie już nie obchodzi, mówiłaś, że jesteś święta i niewinna, a po powiedzeniu tych słów, dwa miesiące potem zaczynasz to samo co wcześniej.
A, no i powodzenia w obrażaniu mnie (jak to Ty nazwałaś) na "prywatnym serwerze TS3".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pict0r

Sztosik kobitka, lubię Cię ?

Znajdziesz mnie na TeamSpeak:

krzysiekn.pl

Jeśli próbowałem pomóc daj serduszko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pellyq
Godzinę temu, Bartek. napisał:

Strasznie zmienia strony, raz obgaduje jedną ekipę, potem wchodzi do tej co obgadywała i robi to samo drugiej. Grafiki niby są spoko, lecz niektóre nie podobają mi się. Masz te 15 (?) lat Marta, a widzisz błędy tylko innych, na siebie nie spojrzysz wcale - i nie  mów, że tak nie jest, bo wiele osób ma takie samo zdanie i nie są to tylko osoby z serwera, gdzie mam admina. Nie chce mi się tutaj rozpisywać, bo nie warto, ale moje słowa, które powiedziałem około trzy miesiące wstecz potwierdzają się. Oczywiście nie bierz to jako atak, bo jest to opinia o Twojej osobie, ale w końcu znalazłem czas, żeby coś o Tobie napisać, bo niedawno jeszcze obrażałaś ludzi, z którymi obecnie przesiadujesz. Pora zacząć myśleć normalnie, a nie zmieniać "kumpli" jak rękawiczki. 

Nie polecam. 
Twoja osoba naprawdę mnie już nie obchodzi, mówiłaś, że jesteś święta i niewinna, a po powiedzeniu tych słów, dwa miesiące potem zaczynasz to samo co wcześniej.
A, no i powodzenia w obrażaniu mnie (jak to Ty nazwałaś) na "prywatnym serwerze TS3".

Dzięki za miłe słówka, kc ❤️

Btw - zawsze pisałam, że mam dużo za uszami XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Według mnie grafiki robi niezłe, większość prac mnie się podoba i trafia w mój gust.

Co do prywatnego kontaktu i opinii na temat Twojego zachowania, tego co robisz i jak traktujesz inne osoby pozostawię dla siebie bo jeszcze mam odrobinę szacunku do Ciebie. ? 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TheKacperos4

Nie polecam osoby ukradła mi 50 zł, które jej dałem za zrobienie ikon, których nawet nie zaczęła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi