Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
`.Łukasz.

[Dyskusja] Porozmawiajmy o polskie społeczności w internecie!

Rekomendowane odpowiedzi

`.Łukasz.

Witajcie,

Dlaczego ''Polska Społeczność'' Jest taka, że sami siebie zgłaszają? ? 

Do czego zmierzam?

- Jeden drugiego zgłasza za crack licencje a Ty musisz wydać swoje własne ciężko zarobione pieniądze na licencje.. 

To co dzisiaj zobaczyłem:

A teraz sobie pomyślcie, co mielibyście za te pieniądze, jaką radość moglibyście sprawić swojej osobie lub komuś bliskiemu ?

Dlaczego nie możecie się wspólnie wspierać tylko jeden drugiego musi zgłaszać a Ty zamiast się dogadać z innymi, mógłbyś zaoszczędzić sobie pieniążki ? 

Ps. Nikt mnie nie zgłosił.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
45 minut temu, Stalker napisał:

No a dlaczego ktoś ma lecieć na cracku, kiedy ktoś wydaje te 600zł na licencje? Nie jest to sprawiedliwe...

Popieram osoby, które zgłaszają crack licencje ?

A po co przepłacać i nie zgłaszać samych swoi? ?

#Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Generalnie to jaki sens ma ten temat? Według mnie zerowy. Popieram zdanie Stalkera, nie chce mi się bardziej rozpisywać, skoro napisał to samo, co chciałem ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matex
21 minut temu, `.Łukasz. napisał:

#Polska.

Bo to jest kurwa kradziez. 

Ludzie pracujacy w TeamSpeaku robia swoja prace dostaja za to wyplate. Uzywajac cracka kradniesz ich pieniadze. Nie chcesz placic za licencje masz NPL. To tak samo jakbys za miesiac pracy nie dostal wyplaty bo pracodawca powie "a po co przeplacac". Jebana polska cebula 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zlociu

a dlaczego trzeba płacić za bułki i chleb? czego nie możesz nas wpierać i codziennie za darmo nam je dawać?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz

Porozmawiajmy o pogodzie, ciekawszy temat, a może sie nie pokłócimy.

Twoje oytanie sprowadza do typowego cebulactwa, a odpowiem krótko - niech osoba której nie stać na licke, nie zabiera sie za drogie zabawki, bo skończy się to tanią chińszczyzną na rynku, palcem pokazywać nie będę.

Miłego popoludnia i wieczoru życzę.

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lolek
4 godziny temu, `.Łukasz. napisał:

#Polska.

A czego nie można zapłacić TeamSpeak'owi za licencje i ich ciężką prace która idzie w tą aplikacje?

#Polska #Cebulandia.

Rp0vZ8K.png.d0eb521465c3c31d0b673d770e12ded9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.
6 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

A teraz sobie pomyślcie, co mielibyście za te pieniądze, jaką radość moglibyście sprawić swojej osobie lub komuś bliskiemu ?

A co jeśli niektórym radość sprawia legitna licencja?

5 godzin temu, `.Łukasz. napisał:

#Polska.

Jak ci jakiś polaczek zajebie auto/zegarek/telefon/whatever to tez go nie zgłaszaj na policje.

A po co ma płacić jak może za*****ć ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Zamykam.
A tak serio - bardzo szkoda, że nie mamy w regulaminie punktów typu "Posty popierające kradzież będą odrazu zamykane, a autorzy wygrają punkty!".

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angel.
51 minut temu, Szysz3k napisał:

Zamykam.
A tak serio - bardzo szkoda, że nie mamy w regulaminie punktów typu "Posty popierające kradzież będą odrazu zamykane, a autorzy wygrają punkty!".

dobry pomysł

Swoją drogą @Matex powiedział prawdę.

Zróbcie coś większego, swojego, pracujcie nad tym, a potem całą pracę ktoś wam podpierniczy i, załóżmy, sprzeda - a wy, zero korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MLK.

2k18 a ludzie nadal myślą, że cracki są fajne. Nie wiem dlaczego to akceptujesz wiem, że posiadanie jakieś rzeczy za darmo za, którą inne osoby muszą płacić jest fajne ale szanujmy się. To, że "osoby' nie mają pieniędzy lub po prostu nie chcą ich wydawać na taką rzecz nie broni ich w żaden sposób. Jest też NPL dlatego popieram osoby, które zgłaszają te pseudo serwerki lecące na crackach.

Dodatkowo nie ma to jak okradać TeamSpeak'a z ich własnych pieniędzy normalnie zagranie życia nic tylko dawać oklaski takim osobom. Kupujesz licencje po to aby ludzie otrzymywali swoją pensję jak w normalnie pracy? Prawda no raczej tak.

Pozdrawiam, hejka i dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.

Jak wyjdzie oficjalnie teamspeak client 3.2.0 ludzie będą mieli tą wersje, w tedy już nikt się nie połączy na żaden starszy serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil.

A ja uważam że w polsce jest typowa cebula ? Crack licencja to jedno ale wzajemne podpierdalanie jeden drugiego to już jest żałosne... byle komuś zaszkodzić i nic więcej, tak jest przy serwerach ts3, tak samo przy innych projektach ? Już kilka razy osoby z tego bądz innego forum wbijały na mój serwer i reklamowały swoje a gdy szedłem porozmawiać z włascicielem i załagodzić sytuacje to zostałem zwyzywany,moja rodzina również a na koniec zbanowany. Żenada i tyle, takie osoby powinny wyłączyć PC i iść zaje**ć barana w ścianę i już nigdy nie brać się za jakikolwiek  projekt  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
W dniu 7.08.2018 o 18:26, MajkeLeK napisał:

2k18 a ludzie nadal myślą, że cracki są fajne. Nie wiem dlaczego to akceptujesz wiem, że posiadanie jakieś rzeczy za darmo za, którą inne osoby muszą płacić jest fajne ale szanujmy się. To, że "osoby' nie mają pieniędzy lub po prostu nie chcą ich wydawać na taką rzecz nie broni ich w żaden sposób. Jest też NPL dlatego popieram osoby, które zgłaszają te pseudo serwerki lecące na crackach.

Dodatkowo nie ma to jak okradać TeamSpeak'a z ich własnych pieniędzy normalnie zagranie życia nic tylko dawać oklaski takim osobom. Kupujesz licencje po to aby ludzie otrzymywali swoją pensję jak w normalnie pracy? Prawda no raczej tak.

Pozdrawiam, hejka i dobranoc.

Gdzie jest napisane, że cracki są fajne? Po prostu irytuje mnie to, że zgłaszają kogoś, aby tylko zabrać mu użytkowników do siebie na serwer.. Dlaczego taki Polak nie pójdzie na zagraniczny serwer crackowany i nie zrobi tego tylko Polak Polakowi szkodzi? Głównie o to się opiera ta dyskusja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wright.
6 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Dlaczego taki Polak nie pójdzie na zagraniczny serwer crackowany i nie zrobi tego tylko Polak Polakowi szkodzi?

Prawdopodobnie dla tego ze jesteśmy w POLSCE i siedzimy na tsach z POLSKIM community.

Na uj ktoś ma szukac zagranicznych serwerów z crackiem? Chyba nikt nie ma tak nudnego życia XD

W innych krajach pewno tez raportuje sie serwery z swojego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pict0r

Zauważ, że TeamSpeak jest bardzo polską aplikacją, community opiera się na Polsce głównie ?

Ja tak osobiście sobie uwielbiam zgłaszać jakiekolwiek licencje.

Pierw zgłaszam licencję, później do właściciela tego serwera piszę, że to zrobiłem i za jakiś tydzień znów wbijam jeśli jest tylko grey lista i się śmieję z niego. ?

Znajdziesz mnie na TeamSpeak:

krzysiekn.pl

Jeśli próbowałem pomóc daj serduszko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie