Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gość Stalker

[Opinia] Marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stalker

Witam wszystkich,

Dziś chciałbym (niestety) przedstawić wam negatywną opinie pana @Marcel.

Przyszedł do mnie na ts'a z prośbą czy bym mu nie dał 1 musicbota, no dobra zgodziłem się. Bo czemu nie? Po chwili przyszedł drugi raz i prosił czy mu nie zainstaluje jakiegoś bot'a powiedziałem, że nie mam czasu. Więcc @Fluezd zaproponował mu pomoc, Pan Marcel nie chciał dać mu passów do vps'a no ok. Więc fluezd zaproponoał mu TeamViewera ale też odmówił. Powiedział żeby go skonfigurował u siebie na kompie i potem mu wysłał ?!? (Dodam, że to nie jest gotowy bot tylko poradnik jak zrobić taką funckje). Później zaczął się "pruć" i mówił "Jak nie to nie" i wyszedł z serwera.

Wchodzę do niego na serwer, aby wyjaśnić sprawę. I co? BAN.

https://gyazo.com/60efff457ad2c50dd83a425c30a07dc9

@Marcel ładnie się odwdzięczyłeś za musicbota ?

Nie polecam pomagać tej osobie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz

generalnie, gdybym miał pomagać wszystkim tym którzy wchodzą na mój serwer, to bym nic innego nie robił - szacun, że chciałeś pomóc, ale naprawdę zalecam w tej kwestii politykę pt. "albo płacisz, albo nie pomagam", bo naprawdę mało kto jest w stanie docenić pomoc w tych czasach.

co do owej osoby, nie znam, ale jak widać kolejny chojrak.

pozdrawiam

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja tam tylko chciałbym dodać, że dostałem informację od jednego z administratorów blacka o tym, jak użytkownik Marcel wszedł na centrum pomocy, proponując kanał gildyjny na serwerze, czyli chyba generalnie przejście na inny serwer, nie?

Nie polecam. :')

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jendrek.

Nie polecam, kiedyś się u mnie reklamował

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi