Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Gość

[Opinia] Uwaga - TsPlay.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Hej, znacie pewnie ten serwer, ale warto coś o nim wspomnieć.

Uważajcie na nich, bo jeżeli zauważą, że na konkurencji jest o +/- 200 użytkowników więcej to zaczynają wchodzić i reklamować się.

Kak/bagV6pU1S3BhMUTKWzVh1zo=

FBJy/d8hfZMlbhJXyDCGeouTYw4=

Rzecz jasna mowa o serwerze TsPlay.pl
Jeden z naszych administratorów chciał wejść i wyjaśnić sprawę, został zbanowany z powodem Adresu naszego serwera przez jednego z członków rangi CEO, czyli chyba właściciel (?):

<16:21:32> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "тσвιαѕz" (ts3.black)

Jeden wielki syf, a o administracji nie ma co wspominać, bo dużo można byłoby pisać.

11.png.6ba4efdd15d64e8468468736bb4fb3f2.png

13.png.2f2f0861f10ec6eebf06040f060ad918.png

12.png.2fab18fe5d429180233520508ccaf46d.png

Miłego dnia. :'D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

U mnie też byli tzn własciciel który ukradł gildie LT ?

Ale jak kiedys mieli wyciek z ts pod starą nazwą LTESPEAK to siedział cicho XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xReektuu

Nie polecam, ostatnio widzialem jak na XTS3 sie reklamowali... 

Chciał mnie kiedyś oszukać o 300 zł. [Dokładnie Bartek.]

Edytowane przez easynafide_

❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Ktoś specjalnie się pod nas podszywa ? Mam podejżenia, że to KuraSpeak.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!
Teraz, bvrteKKK napisał:

nie bartus, przed chwilą wróciłem z nad jeziora. opinie pisałem podczas gdy tam bylem. jeżeli to niby jestem ja to proszę mi to pokaż. bo oskarżać każdy może

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k
3 minuty temu, bvrteKKK napisał:

Poproszę o coś, aby poprzeć Twoje podejrzenia- 24h, albo lecą punkciki.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Każdy sobie może ustawić jaki nick chce, niekoniecznie musi to być moja administracja, ale może to być tez konkurencja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Powtórzę to co napisałem - każdy może ustawić sobie taki nick jaki chcę, prawdopodobnie była to konkurencja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Tymczasem na supporcie...

3346db0b8dc4ec28ac4105e9dfd309cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!
11 minut temu, bvrteKKK napisał:

?

Chodzi mi o konwersacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Nic nie ma w tym ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 7TEZY

Dzieciaki ewidentnie nie mają co robić, wspominając o tym "TSPlay" to pierwsze słyszę, jakiś noname ts ?

Wchodząc na GT i przeliczając BOTY =/= Użytkownicy, to można powiedzieć że 45% osób na serwerze to j3bane boty, godzina 8:00 i tu 120 osób? Nieźle.

Nie polecam, syf wszędobylski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Naucz się liczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Zbanujcie mnie lepiej na tym śmiesznym forum, bo wypowiadają się jakieś za*****e "noname". Nie macie podejścia po prostu do TSPLAY.PL i boli dupka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek

kim ty jesteś abyś pisał do kogoś noname?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
5 minut temu, bvrteKKK napisał:

Zbanujcie mnie lepiej na tym śmiesznym forum, bo wypowiadają się jakieś za*****e "noname". Nie macie podejścia po prostu do TSPLAY.PL i boli dupka ?

Nie no, reklamowaliście się dzisiaj na blacku gdzie było +/- 430 osób więc nie wiem kto tu ma podejście do jakiego serwera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Przed "abyś" stawia się przecinek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bvrteKKK

Był start KLATEK na serwerze i jednorazowo tyle mieliście ? jakoś teraz 267

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xReektuu
1 minutę temu, bvrteKKK napisał:

Był start KLATEK na serwerze i jednorazowo tyle mieliście ? jakoś teraz 267

też mieliście jednorazowo 460 czy ileś tam osób na tsie ? teraz jakoś 280

❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredens

easynafide_ polecam wasz ts3.black  nigdy nie robiliście mass banów na ts3 nie "kradliście gildi" a jeśli ktoś coś chciałby wyjaśnić jest od tego email kontaktowy lub support ts3bahu a po za tym nie jest to opinia lecz dowiedzenie się od kolegi ze dostał bana na ts

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Przyszedłeś to wyjaśnić gdy wstawiłem ten temat, nie miałeś żadnych dowodów potwierdzających to, że wina nie stoi po Waszym serwerze. Gdy zapodałem Ci jeden argument stwierdziłeś, że wyjdziesz sobie z serwera i wrócisz za jakiś czas to wyjaśnić - śmiech na sali. Już nie wspomnę o tym "najgłówniejszym" administratorze, który nie miał za grosz kultury do naszej administracji i zaczął pieprzyć głupoty. Jednorazowo? Ale liczba na twoim serwerze nie przekracza chociażby 300 użytkowników dziennie online, więc skończ pieprzyć o jakimś podjeździe, bo na blacku jest dziennie po 320/340 osób online. Zacznij pisać coś sensownego, bo nie mam zamiaru wejść do Ciebie na serwer i zacząć liczyć liczbę botów muzycznych. Napisz w końcu naprawdę coś sensownego w tym temacie, bo nie podałeś ani jednego dowodu na to, że nie jest to Wasza wina. Troszeczkę dziwne, że po całym reklamowaniu jak nasz administrator chciał to wyjaśnić został zbanowany przez właściciela Waszego serwera, nie? Bo raczej normalnie nie jest tak jak pisał @7TEZY, że o 8 rano masz 120 osób online na jakimś pseudo-serwerze. Wiesz co jest dodatkowo śmieszne? Siedziałem kiedyś z Tobą na kanale u Lajta na serwerze, byłem ja i chyba jeszcze Maja, zaczęliście rozmawiać o reklamowaniu się i sam powiedziałeś, że Wasza administracja reklamuje się po serwerach - czemu dopiero teraz to piszę? Bo zauważyłem, że Lajtu jest na Waszym serwerze i skojarzył mi się Twój nick. Od początku prowadzenia konwersacji tutaj czy na blacku nie wiesz co napisać i ciągle widzimy "to zbanujcie mnie", "w du**e mam to forum" - no to łaskawie wyjdź bo nikogo nie obchodzi jaką masz opinie o forum. Przed takimi serwerami jak Wasz trzeba się najwidoczniej chronić, bo reklamowanie się od dłuższego czasu nie jest fajne. Nie raz widziałem Wasz serwer, byliście banowani i bla, bla, bla... Nie potrafisz rozkręcić w inny sposób serwera to go nie prowadź, masz teraz +/- 280 użytkowników online, z tego połowa to boty muzyczne, a większość ekip czy jak kto woli "gildii" jest za pewne ściągnięta z innych serwerów (nie mówię, że wszystkie, ale znając Waszą administrację - tak). Nie obchodzą mnie kłótnie między Twoim serwerem a Marcela, bo raczej nie o to chodzi w opinii tego serwera nie? xD Wasze sprawy załatwcie sobie prywatnie, a nie tutaj. W temacie przedstawiłem ID osób, które się reklamowały, a Ty w żaden sposób nie chcesz reagować i jeszcze wszystko wyśmiewasz - gratulację. 

@Kredens XD! - jak coś napisałeś do osoby, która w ogóle nie jest powiązana z blackiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kredens

Mianowice pseudo serverwer jak wspominasz to tez musisz naswac ts3.black1077915554_Beztytuu.png.c8b231034b4f631c32c4ebbc6b6360ac.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 7TEZY

Nie ma co, bez tych "gildii" czy też kanałów Premiumowych, etc. długo byście nie postali ?

21 minut temu, bvrteKKK napisał:

"noname"? Przypominam że to ty uciekałeś z rok temu jak na ts3chlebaku była drama o mass, nie masz podjazdu mordeczko ?

Zaraz może zamkniesz aktualny "gó**o" serwerek, jak LTESpeaka? 

Proszę Cię wyjdź i się nie ośmieszaj, prawda taka iż jesteś gównem jak swój serwer i tyle, bez reklam nic nie zdziałacie ? Administracja również na poziomie wiekowym ~14 lat (Tak, wkur**ają mnie serwery gdzie w administracji są kasti czy osoby -17).

3 minuty temu, Kredens napisał:

Mianowice pseudo serverwer jak wspominasz to tez musisz naswac ts3.black1077915554_Beztytuu.png.c8b231034b4f631c32c4ebbc6b6360ac.png

Naucz się poprawnie konstruować zdania, to nie opinia na temat Blacka ? Oni przynajmniej mają "odkryte" te bociki, nie jak na TsPlayu ? I tak na GT dostaną bana ? Sam regulamin GT mówi iż jeśli ktoś "ukrywa" te boty to z automatu dostaje bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi