Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Mrpawelww

Zalecenie/Prośba wykonania bota do odliczania

Rekomendowane odpowiedzi

Mrpawelww

Siemaneczko, piszę tutaj mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni post, mianowicie szukam bota, który będzie mi zmieniał czas, ale nie tak jak inne boty typu Digital Clock etc. tylko poszukuję BOT'a który będzie odpowiedzialny za odliczanie od 10min do zera, i na końcu zmieni permisję dla danej rangi (nie jest obowiązkowe, lecz sam to mogę zrobić) dało by radę coś takiego ogarnąć? Ja już nie mam pomysłu co mam wpisywać w google :( tak mało jest stron o TeamSpeaku a dodatków do tego jeszcze mniej, dlatego szukam porady tutaj, czy dało by radę coś za darmo ogarnąć. :P zapraszam ewentualnie na pw i liczę na to że są chętni do udzielenia mi pomocy :D dzięki i miłego 

Edytowane przez KlaKier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mrpawelww

P.S. nawet jak by ktoś miał podstawy, to ja animację sobie już na spokojnie ogarnę, bo projekt jest niczego sobie, ale niestety robię to sam, i wychodzi to tak jak wychodzi... ale nie poddaję się, dlatego proszę was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Polecam napisać do jakiegoś programisty który powinien zrobić to za jakąś opłatą.

Aktualnie na zamówienie boty można wziąć ode mnie Klasskaia i kilku innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Freeway

Zgłoś się do  Artura, za opłatą powinien Ci to napisać ;)

Kontakt do niego: in3time.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Zadanie wykonane. Niedługo w miarę wolnego czasu postaram się podszykować tego bota i wstawić go na forum.

image.png.68f577bb18e57c21117074e691c40193.png

Oczywiście wszystko działa na bazie danych. Jeszcze kilka poprawek mnie jutro (tzn. dzisiaj) czeka, ale to pozostały kwestie sterowania botem za pomocą komend :)

Aktualne funkcje:

1. Zarządzanie listą ewent'ów za pomocą komend (tworzenie, usuwanie, lista)

2. Wyświetlanie czasu pozostałego do rozpoczęcia ewent'u (definiowany czas rozpoczęcia wyświetlania oraz czas rozpoczęcia ewent'u)

3. Wyświetlanie nazwy najbliższego ewent'u

Jak znajdę więcej weny twórczej to dodam takie funkcje jak:

1. Minutnik

2. Stoper

Oczywiście zegar obsługuje za równo liczenie czasu w postaci MM:SS jak i HH:MM (automatycznie w zależności czy czas przekracza  1 godzinę)

Niestety jest pewien minus takiego bota :/ 

Spoiler

image.thumb.png.caee7a7509d3aa7b4c9326053012514e.png

Jak widać ostro zawala logi ;) No ale cóż :) Autor tematu sam prosił, tak więc bocik jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mrpawelww

Przy digital clocku też są zawalone logi, ale kilka poprawek i powinno być picuś glancuś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

W sumie nie mam jakoś chęci dokończyć go, ale myślę że wam się przyda dlatego też zamieszczam:

Specjalnie nie zamieściłem wszystkich komend z racji takiej, iż każdy jest w stanie sobie sam takie komendy dopisać o ile ma choć trochę pojęcia o programowaniu w PHP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя
Rozwiązane: Zlecenie zostało wykonane. Jeśli się z tym nie zgadzasz lub masz więcej pytań raportuj ten post. 
Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie