Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Venden!

Jaki hosting proponujecie

Rekomendowane odpowiedzi

Venden!

Szukam VPS'a który by spełniał te wymagania

Dobry anty ddos

Utrzymał teamspeak, forum, sinusboty, abot,stonę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Freeway

Moim zdaniem Hosteam będzie najlepszym rozwiązaniem.

Oczywiście oferta KVM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iPrezes.

Ja Tobie polecam osobny vps pod tsa i osobny pod boty :)

na boty z lvlup

Na tsa z bahu/gametris/net speak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Popieram kolegę jeśli chodzi o boty. Jeśli już ktoś chce mieć pełną kontrolę nad wszystkim to osobiście polecam hosting OVH Game z zainstalowanym systemem wirtualizacji, ale mało kto umie takie coś skonfigurować.

Między innymi lvlup korzysta z takiej opcji (only KVM VPS) z tego co mi wiadomo i jak widać bardzo dobrze sobie z tym radzą.

Z takim systemem można sobie postawić na osobnym adresie IP ts'a i na osobnym jakieś boty administracyjne (bądź za natem) oraz jeszcze na kolejnym osobnym sinusboty

To wszystko zamyka się w cenie 360 zł miesięcznie - tak wiem drogo, ale takie koszty możecie z kimś podzielić i komuś również postawić ts'a na osobnym adresie IP

Jeśli ktoś będzie chętny to z chęcią wytłumaczę jak postawić cały system proxmox na OVH Game (mogę również wytłumaczyć na innych serwerach o ile mają możliwosć one podłączenia więcej niż jednego adresu IP)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Moge polecić tobie oferte OVH game oraz oferte KVM'ek z Hosteama gdyż nie ma wiele skryptów metod które działają na hosteamie. Pozatym nie lepiej kupić tobie tańszego vpsa pod teamspeaka i hosting www standardowy z np. lvlup'a lub też hosteama? Utrzyma tobie forum a ty nie musisz się martwić o zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Przemyslałem kilka rzeczy przeniosłem się na TS3Bahu

Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie