Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Rekomendowane odpowiedzi

h04x

logo.png

English : 

BlazingFast.io is a company that specializes in offering high quality services and support, with an extreme grade of customer privacy. We aim to protect every customer from DDoS of any kind with new methods etc. Some of our services are: Anti-DDoS Tunnel, Website Protection L7, Protected TCP, Reverse Proxy for Websites, VPS, Dedicated Servers, Webhosting.
Our current payment options are: PayPal, Credit Card, BitCoin, Wire Transfer, PaySafeCard, Skrill, Webmoney, Interkassa, Okpay, Paymentwall.
Website:
http://blazingfast.io
We have a new customized protection just for Teamspeak3 Servers!

Use the coupon 6J36S8SKHSD8 for 10% off

Test IP : 185.62.189.87

Polski :

BlazingFast.io zmienił usługodawcę od filtrowania ataków sieciowych z firmy Voxility na firmę Core-Backbone, dzięki czemu serwery głosowe ulokowane w firmie blazingfast działają bez żadnych packet lossów. Wdrążony system ACL Firewall w panelu pozwala na zablokowanie ruchu do newralgicznych portów takich jak np. port query. Zamiast blokować ruch do danych portów przy pomocy "iptables" możesz zablokować u nas ruch przy pomocy Firewalla, który blokuje ruch już na poziomie routera brzegowego.

1OSV6L8.png

Został wprowadzony też nowy filtr dla aplikacji teamspeak3, które cechuje się agresywniejszym filtrowaniem dostępnym po kontakcie z supportem

Kod Rabatowy : 6J36S8SKHSD8 -10% taniej

Testowe IP : 185.62.189.87

Edytowane przez h04x

s01BP3D.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz

Nie polecam hostingu, miałem tam maszyny, wmawiali mi że ochrona fajna a byle stresserek i elo.

Nie wspomnę o tym że stosunek ceny do maszyny jest słaby, na lvlupie mam więcej maszyn które są bardziej stabilne niż miałem na blazingu i je wywalało.

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xR4PK

Blazingfast bardzo dobre zabezpieczenia anty ddos dotyczące forum i host web co do ts3 pada jak mucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Jak stałem na blazingfast nie dawno to takie ddosy dostawałem nawet jak nikt nie walił to wywalało je

Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

Byłem kiedyś na blazingu to maszyna lubiała się sama wyłączać a support nie mógł tego naprawić . Nie Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

Podobno antyddosy są dobre, ale dopiero w ofertach za więcej niż 10eur.

Za 10eur i niżej szczerze, pod tsy, nie polecam.

Miałem tam swój serwer i lataliśmy z darmowych stresserek z internetu, jeden, wielki, syf.

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
h04x

Godzinę temu, GryTrean napisał:

Podobno antyddosy są dobre, ale dopiero w ofertach za więcej niż 10eur.

Za 10eur i niżej szczerze, pod tsy, nie polecam.

Miałem tam swój serwer i lataliśmy z darmowych stresserek z internetu, jeden, wielki, syf.

Anty-DDOS jest tak sam dla każdego pakietu :)

Testuj : 5.206.225.10

Edytowane przez h04x

s01BP3D.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Pod boty muzyczne,query forum, stronkę ok ale ts to tam lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.wieszok

Wszystko inne tylko nie ts, nie wiem jak jest teraz ale gdy jeszcze byłem na blazing to pakiety miałem z niczego, a jak ktoś walił do szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muchomor

Teraz mają lepszą ochronę bo współpracują z stresserkami. Było na innym forum głośno o tym ktoś dawał też screeny, typu anon etc. różne bootery 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon

Dużo się zmieniło jak napiszecie do supportu dostaniecie dodatkowe zabezpieczenia pod TS3 + jak dobrze skonfigurujecie firewalla to nie ma szans ze polecicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trele

Wraz z nowymi zasadami tylko zweryfikowani przedstawiciele danej firmy mogą pisać tematy z ofertami firm hostingowych. 

173f25be3f011fba179255f65211574a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie