Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Rekomendowane odpowiedzi

Nero

Witam,
Od dłuższego czasu prowadzę serwer TeamSpeak3. Nie dawno ktoś lub coś wysłało mi prywatną wiadomość z reklamą strony z darmowymi serwerami TS3 (kingts3.com coś takiego).
Problem jest taki że ta wiadomość wysyłała się co chwile (5-10min) zauważyłem też że tylko ja ją dostawałem ponieważ jestem ASQ. Przez tydzień wiadomość się nie wysyłała i znów to samo, wszedłem z komputera kolegi (kolega jest zwykłym użytkownikiem!) na mój serwer i dostałem tą wiadomość tylko tym razem z inną treścią . Proszę o pomoc, kiedyś logowałem się na stronę http://www.gametracker.com/
i tam podawałem hasło do SA, mój serwer nie posiada licencji (chcą złożyć podanie za kilka dni) posiadam również ABota. Pytania: Czy jeśli dostanę licencję reklamy miną? Czy to wina tego że logowałem się na stronę podaną powyżej? Może to być wina bota, który łączy się z moim serwerem? Czy wie ktoś jak zablokować te reklamy?
Wysyłam załącznik jpg. z tą reklamą.
Proszę o pomoc, bo nie mam pojęcia co z tym mogę zrobić.
PS. Gdy chce zbanować tego użytkownika "Server" wyskakuje mi że klient jest Query i nie mam permisji.

Screenshot 2017-02-05 22-40-50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OnQuey

Skąd pobrałeś serwer teamspeak3?

Wiele jest serwerów podłączonych do  http://www.gametracker.com/ więc to nie oni rozsyłają te wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nero

13 minut temu, OnQuey napisał:

Skąd pobrałeś serwer teamspeak3?

Wiele jest serwerów podłączonych do  http://www.gametracker.com/ więc to nie oni rozsyłają te wiadomości.

Serwer od teamspeak.com 

Maszyna od OVH

Edytowane przez Nero
Źle zrozumiane pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OnQuey
3 minuty temu, Nero napisał:

Serwer mam od OVH.

Chodziło mi o to skąd pobrałeś pliki, które wrzuciłeś na VPS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nero

Edytowałem wyżej odpowiedź.

Gdy zakładałem serwer pliki pobierałem z oficjalnej strony TeamSpeaka: teamspeak.com 

Jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trele

Cześć, zacznij od zablokowania portu query oraz zmiany hasła query, dodaj IP gametrackera do wyjątków i po sprawie nikt Ci się nie połączy. 
Może masz źle ustawione uprawnienia na queście querego, sprawdź to. Albo podałeś gdzieś dane do admin server query

No możemy tylko gdybać z jakimi uprawnieniami pisze ten bot. 
Pokaż wszystkie uprawnienia z grupy Guest Server Query

Powinny wyglądać tak:

e32b41102e7c4be58792fe7f131d1886.png

PS. od kiedy podajemy hasło query na stronie Game Tracker? :o To jest jak twoje prywatne hasło nie wiem, np. do facebooka, tego się nikomu nie podaje. 
Abot, co to za bot? Pokaż linka. 

173f25be3f011fba179255f65211574a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nero
30 minut temu, kaaceeq napisał:

PS. od kiedy podajemy hasło query na stronie Game Tracker? :o To jest jak twoje prywatne hasło nie wiem, np. do facebooka, tego się nikomu nie podaje. 

Abot, co to za bot? Pokaż linka. 

Hasło podawałem aby mieć interaktywny banner, to było z pól roku temu kiedy jeszcze mój serwer był do testów i dla znajomych żeby pogadać.

Abot - wielofunkcyjny bot dla administracji, znalazłem go na innym forum (podałbym linka ale nie wiem czy mogę ponieważ jest na innym forum właśnie). Strasznie obciąża RAM. 

Co do hasła juz nie będę nigdzie go podawać.

Co do zmiany hasła SA i zablokowania portu Query podesłałby mi Pan linka jak to zrobić jeśli to ni będzie kłopot?

Edytowane przez Nero
Autokorekta źle zmieniła słowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trele

Nie widzę problemu aby podać link do źródła, chyba że to będzie jakieś forum nulledowe (czyt. warezy) to wtedy po prostu usunę link. 
Tak, zaraz napiszę poradnik i wyślę Ci link w wiadomości prywatnej na forum. 

173f25be3f011fba179255f65211574a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nero
7 minut temu, kaaceeq napisał:

Nie widzę problemu aby podać link do źródła, chyba że to będzie jakieś forum nulledowe (czyt. warezy) to wtedy po prostu usunę link. 
Tak, zaraz napiszę poradnik i wyślę Ci link w wiadomości prywatnej na forum. 

Dobrze dziękuję :)

Wysłałem linka ale chyba komentarz został usunięty :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Problem został rozwiązany. 
Jeśli się z tym nie zgadzasz lub masz więcej pytań raportuj ten post. 
(Odpowiedź wygenerowana automatycznie)

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie