Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Dave

Wsparcie dla młodych webdev-ów

Rekomendowane odpowiedzi

Dave

Witam. Może to i głupie, ale postanowiłem wesprzeć młodych programistów i mogę zaoferować wam specjalny hosting pod wszelkiego rodzaju strony WWW. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu w tym poście. Każda propozycja będzie rozpatrywana, a serwer przygotujemy do waszych wymagań :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

A w sumie, zgłoszę się.

Od kilku dni rozplanowywuję przyszłą działalność, której planowaną nazwą jest "Zawapps".

Na początku będzie to "jednoosobowa grupa", składająca się ze mnie, aczkolwiek liczę na to, iż w przyszłości dołączy do mnie kilku innych osób.

Oferowane usługi to na tą chwilę usługi programistyczne, ewentualnie jakieś proste grafiki, choć nie jest to moja mocna strona (aczkolwiek głównie od tego bedę chciał "zatrudnić" osobę).

Co prawda nie mam jeszcze gotowej, napisanej strony, jednak szczerze mówiąc, będę ją zaczynął właśnie dzisiaj wieczorem :D

Nie planowałem się zgłaszać po tego typu ofertę, ale w sumie, skoro oferujesz coś takiego, to czemu nie! :D

Oczywiście za temat leci wielki plus.

Takich ludzi trzeba więcej!

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Dziękuje za komplement. Rozumiem, że będą to tylko strony www? W takim razie udostępnię odpowiedni zasób na specjalnie przygotowanym do tego serwerze do hostingu www. Nie będzie to VPS. 

A jeśli chodzi o grafika to śmiało mogę polecić @Timat'a bo potrafi naprawdę zdziałać cuda.

W wolnym czasie utworzę ci dane dostępowe i wyślę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean
4 minuty temu, Dave napisał:

Dziękuje za komplement. Rozumiem, że będą to tylko strony www? W takim razie udostępnię odpowiedni zasób na specjalnie przygotowanym do tego serwerze do hostingu www. Nie będzie to VPS. 

A jeśli chodzi o grafika to śmiało mogę polecić @Timat'a bo potrafi naprawdę zdziałać cuda.

W wolnym czasie utworzę ci dane dostępowe i wyślę na PW.

Tak, dokładnie, aczkolwiek ważna będzie tam dostępność php (oczywiście o ile jest taka możliwość :D)

Wielkie dzięki!

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

PHP to raczej standard, tak więc o to się nie musisz martwić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Jakieś zaawansowane filtracje? Jakieś filtry L7? Opowiedz więcej bo z tego krótkiego opisu nie wiele można wywnioskować. Polecam na przyszłość zadbać o jakąś oprawe graficzną, chociażby w paincie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

@Tomaszek powiem wprost. Nie dbam specjalnie o takie zabezpieczenia, z racji tego iż jest to developerski hosting (wykorzystywany tylko i wyłącznie do projektów developerskich, a nie do produkcyjnych wersji), ale jeśli chodzi o zabezpieczenia to standardowe filtrowanie OVH dla usług TCP oraz ip load balancing podpięty pod różne lokalizacje w Europie.

Wczoraj miałem przyjemność rozmawiać z działem technicznym OVH w celach informacyjnych i na aktualną chwilę nie mają lepszych zabezpieczeń. Dodatkowym zabezpieczeniem oczywiście może być CF, ale takie zabezpieczenia wdraża się dla każdej domeny nie zależnie, tak więc jest to w interesie właściciela takiej domeny.

Serwery dedykowane nie są wynajmowane prze ze mnie tylko przez firmę pośrednią z którą mam współpracę, tak więc nie będę tutaj opowiadał bajek nt. parametrów serwerów bo ich tak na prawdę nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

Byłbym chętny, serwera nie prowadzę Ale stronę zrobię chętnie. Mam już kod Ale potrzebne poprawki :)

Edit. 

@Dave domeny :

- klakier.eu

- tspomoc.pl

- web-demo.pl

A co do "podania"  to chyba komentarz wystarczy tu :)

Edytowane przez KlaKier

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

@KlaKier @Elevate

Podania proszę składać na forum (nie PW) oraz proszę o podanie waszych domen które mam podłączyć pod swój serwer

@KlaKier czy powyższe domeny mają mieć nie zależne katalogi (różne strony), czy wszystko ma kierować na jedną stronę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

@Dave Różne jak można :)

Edit.

Ok. Dzięki czekam :)

Edytowane przez KlaKier

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Ok. W wolnym czasie podłączę, a dane zostaną przesłane na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Polecam tego pana kiedyś tam miałem swój serwer głosowy.

Edytowane przez Devanger
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Smerfetka

Potrzebuje serwer pod stronkę pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dav3R

Witam mam swój serwer teamspeak 3 i potrzebuje forum czy bylbys wstanie mi pomoc ?

jeśli pomogłem mile widziany punkt reputacji 

Pozdrawiam  Dav3R_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niki
Dnia 29.07.2017 o 19:48, Dav3R napisał:

Witam mam swój serwer teamspeak 3 i potrzebuje forum czy bylbys wstanie mi pomoc ?

Również potrzebuje forum pod ts3.

10027076_bannercssetrttitsmulti.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

Macie na myśli całą instalację czy udostępnienie hostingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dav3R
Dnia 30.07.2017 o 14:47, Dave napisał:

Macie na myśli całą instalację czy udostępnienie hostingu?

Cala instalacje

jeśli pomogłem mile widziany punkt reputacji 

Pozdrawiam  Dav3R_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Giggsy

@Dave: Twoja oferta jest nadal aktualna czy już nie udostępniasz swych zasobów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macien
Informacja: Temat nie spełnia wymagań działu. Temat zostaje zamknięty oraz przeniesiony do archiwum. Jeśli się z tym nie zgadzasz lub masz więcej pytań raportuj ten post.
Wiadomość wygenerowana automatycznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie