Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
-Nαтυѕ ♥

[ Poradnik ] Jak zbanować cały serwer

Rekomendowane odpowiedzi

-Nαтυѕ ♥

YoYo. Jeżeli ktoś nie wie da się zbanować cały ts "Jednym Ruchem".

Na drodze może stanąć tylko takie uprawnienie jak "Ignore Bans" czy "client_ban_power", poza tym możemy banować.

-> Tools(Narzędzia) -> Ban List(Lista Banów) -> Add

4hvc6b.png

Edytowane przez -Nαтυѕ ♥

7ke00EW.png.54734671043deb331d27bce523a4564e.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vekla

Nie rozumiem celu tego poradnika. Ta opcja jest przydatna jedynie w sytuacji, gdy chcemy przekierować jednego tsa na inny, a takich czynów raczej nie propsuje się na forum.

iKx5Jn9.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя

By Gorzał :)

Ale "poradnik" fajny 

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥
7 minut temu, KlaKier napisał:

By Gorzał :)

Ale "poradnik" fajny 

Widzałem o tym ale coś z programem do ss mam problem :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥
23 minuty temu, Vekla napisał:

Nie rozumiem celu tego poradnika. Ta opcja jest przydatna jedynie w sytuacji, gdy chcemy przekierować jednego tsa na inny, a takich czynów raczej nie propsuje się na forum.

Jeżeli jest taka opcja to ma czemuś słuzyć ;d

Edytowane przez -Nαтυѕ ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.

Kopiuj = wklej.

Takie poradniki powinny się pokazywać na forach "Hack" A nie na forach, gdzie każdy, każdemu pomaga.. 

Poradnik ma cel = zniszczenie serwera.

Według mnie do skasowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥
14 minut temu, Lukass napisał:

Kopiuj = wklej.

Takie poradniki powinny się pokazywać na forach "Hack" A nie na forach, gdzie każdy, każdemu pomaga.. 

Poradnik ma cel = zniszczenie serwera.

Według mnie do skasowania.

18 minut temu, krystekk2 napisał:

Hm... By Gorzał... Nie wolno kopiować.

Nie widzacie u gury co napisałem ? LoL Widać ze polaki ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miku

Bezsensowny poradnik no uzywamy tego do zniszczenia serwera a takich rzeczy nie propsuje sie na forum gdzie jestesmy tu po to by pomoc :/

Tak jak napisal @Lukass talk poradnik tylko mozna usunac.

ahri_by_cjxander-d9xssup.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
Godzinę temu, -Nαтυѕ ♥ napisał:

Nie widzacie u gury co napisałem ? LoL Widać ze polaki ;d

Nie obrażaj naszego kraju, bo sam w nim mieszkasz.

Po prostu nie podoba mi się to, że ktoś kopiuje kogoś pracę z innego forum, dodatkowo to poradnik ma tylko na zadaniu niszczyć serwery..

Z tego co mnie Maja uświadomiła, forum jest po to by pomagać, nie szkodzić innym.

Temat został zgłoszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥
Teraz, Lukass napisał:

Nie obrażaj naszego kraju, bo sam w nim mieszkasz.

Po prostu nie podoba mi się to, że ktoś kopiuje kogoś pracę z innego forum, dodatkowo to poradnik ma tylko na zadaniu niszczyć serwery..

Z tego co mnie Maja uświadomiła, forum jest po to by pomagać, nie szkodzić innym.

Temat został zgłoszony.

Jeżeli wiesz że dużo jest przypadku w błendalach permisji i czasmi warto zbanować cały serwer 

A jeżeli jesteś slaby doświaczony w ts to można wyłonczyc ze ktos może banować Perm/ban i na /dni/godz/sek/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
4 minuty temu, -Nαтυѕ ♥ napisał:

Jeżeli wiesz że dużo jest przypadku w błendalach permisji i czasmi warto zbanować cały serwer 

A jeżeli jesteś slaby doświaczony w ts to można wyłonczyc ze ktos może banować Perm/ban i na /dni/godz/sek/

Nie patrzę się na swój serwer bo mogę Cię zapewnić, że mój serwer jest przed tym chroniony na najwyższym poziomie.

Przyszedłem tu na forum, by pomagać innym i podzielić się moim doświadczeniem z innymi.

Większość serwerów na takich poradnikach cierpi.. 

Już nie muszę przypominać, że poradnik, który został napisany na pewnym forum na drugi dzień pojawiły się posty, że ktoś mu zrobił massban.

Edytowane przez Lukass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥

to ich problem ze permisji nie maja ogarniętych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.
1 minutę temu, -Nαтυѕ ♥ napisał:

to ich problem ze permisji nie maja ogarniętych 

To teraz zadam pytanie..

Czy poradnik, który stworzyłeś na owym forum ma pomagać? Jeżeli tak to w jakim sensie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Nαтυѕ ♥
1 minutę temu, Lukass napisał:

To teraz zadam pytanie..

Czy poradnik, który stworzyłeś na owym forum ma pomagać? Jeżeli tak to w jakim sensie? Proszę o odpowiedź.

Dam przypadek gdy jest 200 osob na serwerze i jakaś ranga ma bład w permisjach dajmy ze może sobie nadawać admina i mogą banować to taka metodą moga zbanować i naprawić bład i wy opisie dodać ,, PRZERWA TECHNICZNA '' wiem że mozna dodać hasło 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fejk

Yyy? Nie rozumiem co ten poradnik ma wnieść dla typowego użytkownika. Pierwszy lepszy osobnik by znalazł sobie podobną poradę używają oczywiście Googla.

Jak dla mnie temat do kosza :no_mouth:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie