Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
VorDexX

RekrutacjaAdmina

Rekomendowane odpowiedzi

VorDexX

Mam pytanie , Co zrobić żeby być prawidłowym adminem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.

Nabrać doświadczenia, wiedzy, posiadać znajomość interpunkcji, ortografii oraz stylistyki, a i co najważniejsze być kreatywnym i otwartym na ludzi. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Timat

:PWitam Bardzo Serdecznie(y)

Z tego co właśnie przeczytałem chciałbyś zostać administratorem na komunikatorze głosowym TeamSpeak 3.

Jako, iż chcesz pełnić w pewnym sensie odpowiedzialną funkcję musisz znać elementarne pojęcia, które ułatwią ci pracę.

1. Zadaniem Administratora jest zachowanie w serwisie porządku na kanałach pomiędzy ludźmi.

2. Traktujesz każdego użytkownika z pełnym szacunkiem.

3. Większość twojego czasu zajmie Ci pomoc innym użytkownikom, którzy potrzebuję pomocy.

4. Znajomość regulaminu na takim poziomie, by nie narobić sobie wstydu.

5. Znajomość obsługi TeamSpeak 3 (czyt. Ustawienia, Jak zmienić język, jak zaktualizować ts-a, i inne elementarne rzeczy)

6. Nie nadużywać swoich uprawnień wobec innych.

Pamiętaj, że podczas rekrutacji administrator jest po twojej stronie! Poprzez swoje pytania próbuję cię poznać!

Musisz wiedzieć, że jako administrator większość swojego czasu będziesz spędzał z ludźmi, do tej interakcji interpersonalnej powinieneś być człowiek charyzmatycznym, inteligentnym, zaradnym, pomysłowym i co najważniejsze miał poczucie humoru!

To by było tyle z mojej strony! Do innych rzeczy musisz sam dojść, a mianowicie poprzez twoją obserwacją na innych administratorów możesz wyciągnąć wiele wniosków!

Sam zdecyduj czy to co oni prezentują swoją osobą pomogą ci zbudować sylwetką własnej osoby!

rekrutacja.png

Edytowane przez Timat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VorDexX

Prosiłbym was o to żebyście pisali w komentarzach na pytania które ktoś by mnie mógł spytać podczas rekrutacji ja na nie odpowiem.

Edytowane przez VorDexX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Everstay

Rekrutacja nie zawsze wygląda tak jak myślisz; czyli jesteś pytany.

Byłem rekrutowany na wielu serwerach, jedne wymagały zaprezentowania doświadczenia; np. tworzenia i edycji kanałów, inne odpowiedzi na podstawowe pytania, a jeszcze inne były w formie pisemnej, a sama 'rozmowa rekrutacyjna' składała się z rekrutera tłumaczącego i wprowadzającego Ciebie w adminowanie na jego serwerze; tak aby nie popełniać podstawowych błędów.

Na pewno zaopatrz się w podstawową wiedzę odnośnie kanałów (tworzenia, edycji, modyfikacji) Dodatkowo staraj się pisać poprawnie, nigdy skrótami. Czuj się komfortowo, nigdy nie mów za dużo, wystarczy tyle, ile chce usłyszeć rekrutujący,

Edytowane przez Elevate
Keppo

𝐼𝓃 𝒸𝒶𝓇𝓃𝒶𝑔𝑒, 𝐼 𝒷𝓁𝑜𝑜𝓂, 𝓁𝒾𝓀𝑒 𝒶 𝒻𝓁𝑜𝓌𝑒𝓇 𝒾𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝒹𝒶𝓌𝓃 ~ 𝒥𝐻𝐼𝒩

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
57 minut temu, VorDexX napisał:

Prosiłbym was o to żebyście pisali w komentarzach na pytania które ktoś by mnie mógł spytać podczas rekrutacji ja na nie odpowiem.

1. Wolisz pracę indywidualną czy grupową? 

2. Czy będziesz się starać reklamować projekt?

3. Jesteś osobą spokojną czy łatwo Cię wyprowadzić z równowagi? 

4. Potrafisz spojrzeć obiektywnie czy zdarza Ci się naginać lub unikać prawdy?

5. Ile potrafisz poświęcić czasu na serwer? 

6. Ile masz czasu wolnego w tygodniu oraz w weekend?

7. Czy zamierzasz coś robić poza schodzeniem na Centrum, jeśli tak to co takiego?

8. Co byś zmienił/a na serwerze, co dodał/a, a co usunął/usunęła?

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VorDexX

1. Wolisz pracę indywidualną czy grupową? 

- Osobiście wolę  pracę indywidualną, gdyż jestem typem osoby, której efektywność wzrasta podczas pracy w pojedynkę. Jako osoba preferująca prace solo nie mam przeszkód, aby poprosić inną osobę o pomoc w razie jakiegoś problemu.

2. Czy będziesz się starać reklamować projekt?

Dołożę wszelkich starań, aby zareklamować nasz serwer głosowy. Oczywiście mając na uwadze fakt, że to będzie reklama inteligentna, a nie bezmyślny spam na innych teamspeakach.

3. Jesteś osobą spokojną czy łatwo Cię wyprowadzić z równowagi? 

Jestem osobą spokojną, wyrozumiałą, nie zmanierowaną. Bardzo rzadko zdarza mi się ponieść moim emocją, które w konsekwencji mogą poprowadzić do wybuchu agresji z mojej strony.

4. Potrafisz spojrzeć obiektywnie czy zdarza Ci się naginać lub unikać prawdy?

Osobiście sądzę z autopsji, że jestem osoba obiektywną, która zawsze dąży do poznania prawdy jak i do rozwiązania wszelkich sytuacji problemowych .

5. Ile potrafisz poświęcić czasu na serwer?

Na serwerze czasu mogę spędzić od 5 do 12 godzin dziennie. 

6. Ile masz czasu wolnego w tygodniu oraz w weekend?

Czas wolny, którym dysponuję w tygodniu w dużej mierze zależy od ilości lekcji w szkole jak i codziennych obowiązków. Dlatego nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie będąc szczerym w 100%

7. Czy zamierzasz coś robić poza schodzeniem na Centrum, jeśli tak to co?

-Poza chodzeniem na centrum pomocy chciałbym zapewnić serwerowi dużo atrakcji ,a mianowicie więcej eventów takich jak 1z10, karaoke i korzystać z platformy kurnik i z gier które tam występują.

8. Co byś zmienił/a na serwerze, co dodał/a, a co usunął/usunęła?

Na serwerze chciał bym dodać więcej eventów, więc graczy.

Edytowane przez VorDexX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin Gralik
Rozwiązane: Problem został rozwiązany. Jeśli się z tym nie zgadzasz lub masz więcej pytań raportuj ten post. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie