Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
xR4PK

[Opinia] HosTeam.pl

Rekomendowane odpowiedzi

xR4PK

Mam obecnie postawione TeamSpeak3 na HosTeam polecam świetnie się sprawdza również bardzo dobra ochrona DDoS a wy co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fejk

Również podbijam twoją opinię, sam korzystam z maszyny dedykowanej od tego hostingu, filtrowanie DDoS nie zawodzi :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`Kuba

Mogę polecić.
Podobno najlepszy dystrybutor VPS pod względem uptime, oraz ochroną antyddos.  

Cena w porównaniu z konkurencją wyższa, ale warto dopłacić i mieć porządną maszynę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FocuS

HosTeam

Doskonała oferta serwerów OpenVZ. Przez jakiś czas posiadałem u nich maszynę OpenVZ Wide. Sprawowała się dobrze bez zastrzeżeń. Dobra filtracja ataków pakietów.

Jedyne co mi się nie podoba to operator techniczny, ponieważ uważam, że inne hostingi posiadają milszych i bardziej wykwalifikowanych rozmówców.

Po za tym hosting godny polecenia,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Popieram, obecnie w środowiski kręci się może 5 osób które mają jakiekolwiek metody działające na najnowszą aktualizacje filtracji od hosteama. Co do stawiania teamspeaka na OpenVZ, nie polecam gdyż nie macie własnych gwarantowanych zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Co do samego Hosteam to nawet mogę polecić, gdyż stoją tam 2 największe hostingi na rynku.

Anty ddos ujdzie, ale panie te ceny za wysokie jak na takie parametry.

Ale +/- mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Freeway

Można polecić, chociaż posiadają wysokie ceny, lecz warto.

Można skorzystać z innych hostingów, które mają maszyny z hosteam'a, np. net-speak lub ts3bahu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_KrEdEnS_

Ostatnio parę dedyków na których stoją serwery vps miało zły czas, co wpływało na działanie serwera ts3. Jak i również vpsy tracą siec. Po zgłoszeniu problemy zniknęły, co nie wyklucza pojawienie ich się ponownie 😎

avatar_fddgmolajcpbgecckjkadflpgmfggcpfnjmkkbbh.PNG.39868e77b2f61b10ca90c8654c3489b0.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patryk.

Polecam, korzystam z jednego serwera VPS i wszystko działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Nie polecam, korzystam od 3 lat ale to co się dzieje od 6 dni to jest katorga. W godzinach 18 - 24 są ciągłe ataki na hosteam każdy serwer z hosteam lata.

Początkowo nie było z nimi problemów ale od 6 dni są takie problemy, że zaczynam odbiegać od zmysłów, gdy serwer po raz enty wywala. Już jbla idzie dostać.

Informacja: Nie zostałem zmuszony do wystawienia negatywnej opinii przez nikogo, jest to moja obiektywna opinia sugerowana tym, co dzieje się już od dłuszego czasu.

Nie polecam // czekam na wypowiedź innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jendrek
20 godzin temu, Venden! napisał:

Nie polecam, korzystam od 3 lat ale to co się dzieje od 6 dni to jest katorga. W godzinach 18 - 24 są ciągłe ataki na hosteam każdy serwer z hosteam lata.

Początkowo nie było z nimi problemów ale od 6 dni są takie problemy, że zaczynam odbiegać od zmysłów, gdy serwer po raz enty wywala. Już jbla idzie dostać.

Informacja: Nie zostałem zmuszony do wystawienia negatywnej opinii przez nikogo, jest to moja obiektywna opinia sugerowana tym, co dzieje się już od dłuszego czasu.

Nie polecam // czekam na wypowiedź innych.

Ja również ich nie polecam, to co się ostatnio dzieje to straszna katorga.

x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deyxq

Jak dla mnie jest godny polecenie, czasami zwodzą, co racja to racja, ale jednak wobec innych hostingów są na dość wysokim poziomie.

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem z nimi długi czas i działa bez problemów wszystko. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MichUŚŚŚ

Obecna sytuacja w Hosteam to dramat. Ciągłe ataki których nie mogą zabezpieczyć. Czasem zdarzały się drobne problemy lecz szybko były naprawiane, obecnie Hosteam nic sobie z tego nie robi. Na dzień dzisiejszy polecam omijać ten hosting szerokim łukiem.

MichUŚŚŚ 🔥

~Be yourself, there is no one better!~🖤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pantoflarz

Czy ktokolwiek się zastanowił, jaką ma (mamy) alternatywę? (jeśli ona wogóle istnieje) Bo skoro OVH lata jak nie powiem co (domyślcie się), a jedyny TANI, EKONOMICZNY dostawca z POLSKĄ OBSŁUGĄ KLIENTA (bo połowa czerepów na Polskiej scenie TeamSpeak by się nie dogadała, gdyby osoba po drugiej stronie monitora nie pisała w naszym ojczystym języku) który oferuje w miarę stabilnie usługi (bo od lat widać że coś robią dobrze, skoro większość Polskich serwerów na GT stoi właśnie u nich) regionie to Hosteam?

Mi też nie po drodze te całe problemy, bo hosting na którym trzymam VPS'a też bierze usługi od Hosteam'a, ale ciekawi mnie czy ktoś ma odpowiedz na nurtujące mnie pytanie zadane wyżej.

Edytowane przez Pantoflarz
Dodanie krótkiego wyjaśnienia.

Rp0vZ8K.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi