Jump to content

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Existing user? Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Banner] Nowy baner na serwer

Recommended Posts

hmm coś mi to przypomina...
Widzę że nawet ciężko zrobić inne wymiary co do pixela to samo ;)
Nie pozdrawiam serdecznie.
banner.png.bb8176cfd52801390eb8adcc68c6578c.png

Edited by Konkol

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Wszedłem sobie, zobaczyć banner, serwer. Nie zdążyłem nic zrobić, ktoś mnie przesunął i niespodziankę dostałem -

<12:38:56> You were banned permanently from the server by "Đoƞ Grɑƞde Corleoƞe ッ" (:))
<12:38:56> Disconnected from server

bardzo fajny poziom.

• Kocham to! 2

Rp0vZ8K.png

32 minuty temu, Konkol napisał:

hmm coś mi to przypomina...
Widzę że nawet ciężko zrobić inne wymiary co do pixela to samo ;)
Nie pozdrawiam serdecznie.
banner.png.bb8176cfd52801390eb8adcc68c6578c.png

mówisz do mnie ze to jest plagiat dam ci od razu z wikipedi zebys wiedział
"pojęcie z zakresu prawa autorskiego oznaczające skopiowanie cudzego utworu wraz z przypisaniem sobie prawa do autorstwa poprzez ukrycie pochodzenia splagiatowanego utworu"

My weszliśmy na wasz serwer i zamiast wyjaśnić sprawę jak normalni ludzie po sekundzie było takie coś -

<13:45:10> You are banned permanently. Reason: "Działanie na szkode serwera."

Ty dostawałeś poke i chcieliśmy pogadać, nie odezwałeś się, dostałeś bana, zachowujecie sie jak 10 latki mając 16 lat,

spinacie się i myślicie, że macie rację, kiedy tak na prawdę nie macie żadnej racji.

4 minuty temu, Hajpik napisał:

My weszliśmy na wasz serwer i zamiast wyjaśnić sprawę jak normalni ludzie po sekundzie było takie coś -

<13:45:10> You are banned permanently. Reason: "Działanie na szkode serwera."

Ty dostawałeś poke i chcieliśmy pogadać, nie odezwałeś się, dostałeś bana, zachowujecie sie jak 10 latki mając 16 lat,

spinacie się i myślicie, że macie rację, kiedy tak na prawdę nie macie żadnej racji.

Ale ja już sobie wszystko wyjaśniłem nie potrzebowałem zebrania całej administracji waszego serwera wystarczyło mi to że właściciel stwierdził że to nie plagiat zobaczymy co na to powie policja ;)

tsforum2.png.ab2e626da2df8fa048a60a1134d47539.png

Na jak niskim poziomie jest twoje iq, że myślisz o policji, która ciebie prędzej wyśmieje? Idź sobie posiedź 8 latku na tym swoim teamspeaczku o cs'ie tzw. 

"martwej grze", która została zabita przez takich homunculusów jak ty, którzy mają więcej niż jeden chromosom. Nie znasz pojęć, a szczególnie plagiatu, jesteś jedną

z takich jednostek, którym jak coś powiesz to one dalej nie rozumieją dlatego od takich ludzi trzyma się jak najbardziej z daleka, żeby zauważyli, że robią coś nie tak, ale

niestety znalazłeś sobie innych przydupasów i w grupie tego nie dostrzeżecie, niestety jedynym ratunkiem jest kontakt z twoim rodzicem i załatwienie sprawy z psychiatrą,

jeśli chcesz iść na policję to również z osobą dorosłą, szczególnie, że prowadzisz działalność nie mając ukończone 18 lat, więc życzę tobie powodzenia w składaniu zeznań

typu "to jest plagiat bo to jest podobne do mojego". Mam szczerą nadzieję, że weźmiesz do siebie moje słowa, ponieważ mogą wpłynąć one na + w twoim życiu bardziej

niż możesz myśleć, szczególnie, że pisałeś jednemu z nas, że masz 17 lat zaraz 18, więc moje słowa nawet nie powinny być potrzebne, ale no niestety na świecie

są takie debile, które potrzebują pomocy, ale tego nie dostrzegają.

• Kocham to! 2

Zaraz będzie, że konkol zrobił kółko i przyczepi się, że ktoś w swojej pracy też ma kółko, polecą papiery do sądu, że plagiat. W sumie trochę śmieszne, 80% opinii Konkola czy to tu, czy w internecie jest negatywnych.

Praca ładna, są miejsca na poprawki, aczkolwiek jest poziom (y)

• Kocham to! 2

𝐼𝓃 𝒸𝒶𝓇𝓃𝒶𝑔𝑒, 𝐼 𝒷𝓁𝑜𝑜𝓂, 𝓁𝒾𝓀𝑒 𝒶 𝒻𝓁𝑜𝓌𝑒𝓇 𝒾𝓃 𝓉𝒽𝑒 𝒹𝒶𝓌𝓃 ~ 𝒥𝐻𝐼𝒩

• 2 months later...
  • 1 year later...