Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Dave

[Przyjęte] [Propozycja] edytor

Rekomendowane odpowiedzi

Dave

Witam. Po pierwszym napisanym poście niestety muszę zgłosić kilka usterek z pisaniem odpowiedzi w postach:

• Po wstawianiu kodu nie można wcisnąć entera, ponieważ kod znika (małe obejście: shift+enter)
  • Po próbie zapisania odpowiedzi pokazuje mi się  nad edytorem mój post, ale tj. pusty - dopiero po odświeżeniu strony go widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean
4 godziny temu, Dave napisał:

Po wstawianiu kodu nie można wcisnąć entera, ponieważ kod znika (małe obejście: shift+enter)

Myślę, że chodzi Ci o to:

Zauważ, że w prawym dolnym rogu masz różne typy kodów. Jeśl ibędziesz miał zaznaczone np. HTML, to będziesz musiał trochę poklikać zanim wpiszesz kod PHP.

Po próbie zapisania odpowiedzi pokazuje mi się  nad edytorem mój post, ale tj. pusty - dopiero po odświeżeniu strony go widzę

Ja takiego błędu nie mam O.o

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trele

Witam. Po pierwszym napisanym poście niestety muszę zgłosić kilka usterek z pisaniem odpowiedzi w postach:

• Po wstawianiu kodu nie można wcisnąć entera, ponieważ kod znika (małe obejście: shift+enter)
  • Po próbie zapisania odpowiedzi pokazuje mi się  nad edytorem mój post, ale tj. pusty - dopiero po odświeżeniu strony go widzę

Ad.1 hmmm w piątek to sprawdzę.

Ad.2 

Spróbuj wyczyścić ciasteczka ja żadnych problemów nie mam. 

173f25be3f011fba179255f65211574a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dave

No rzeczywiście problem z przeglądarką. W trybie incognito działa bez problemu, za równo z tym wstawianiem kodu jak i zapisywaniem posta. poczyszczę ciasteczka. sorki za kłopot

PS. nie chodziło mi o zmianę języku podczas wstawiania kodu, tylko o fakt że po wstawieniu edytor się dziwnie zachowuje, ale jak wyżej wspomniałem to problem z ciasteczkami był

Edytowane przez Dave

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

W takim razie, problem rozwiązany, a temat zamykam.

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wredna.
Akcja moderacyjna:
~ Propozycja została przyjęta, dziękujemy za pomoc w rozwoju forum!
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie