Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
MrDevix

TeamDevixCrew

Rekomendowane odpowiedzi

MrDevix

Dzień Dobry :) Chciałbym wam zaprezentować mój serwer TeamSpeak3 :)
Może najpierw zacznijmy od najważniejszych rzeczy czyli:
- IP - devixcrew.freets.pw  LUB  66.70.164.112:10634

- Sloty - 300

- Serwer działa 24/7 

- Codziennie od godziny 15:00 do godziny 22:00 na poczekalni znajduje się BOT który zapuszcza całkiem spoko muzyczki :) Wbij i zrelaksuj się :)
- Administracja jest ogarnięta i trwa na nią rekrutacja :)
- Proszę uwzględnić że serwer jest nowy i non-stop pracujemy nad jego dokładnością i ulepszamy go jak tylko możemy :)
- Na serwerze można zakupić rangę premium "VIP" za przyzwoitą cenę NA ZAWSZE

Co oferujemy graczom?
- Miłą atmosferę

- Prywatny kanał

- Ekipy do których można dołączać (są to wyznaczone ekipy do danych gier | napisz o jakiejś grze - na pewno to uwzględnimy)

- Bezpieczeństwo (żadnych DDy'ów, nie kradniemy i nie rozdajemy IP użytkowników)

Zapraszam bardzo serdecznie na TeamSpeak :) Jak mówiłem serwer nie dawno powstał i jest w rozwoju :) Swoim przybyciem wspomożecie go jak i pomożecie w jego rozwoju :)
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich którzy to czytają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZaQvass

Server z miłą atmosferą, miła administracja, darmowe kanały prywatne, który każdy może otrzymać (wystarczy zgłosić się do administratora/moderatora),ranga premium za dobrą cenę, kanały specjalnie dla ekip z gier! POLECAM!

Edytowane przez ZaQvass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Matex
Dnia 5/11/2017 o 22:07, MrDevix napisał:

Dzień Dobry :) Chciałbym wam zaprezentować mój serwer TeamSpeak3 :)
Może najpierw zacznijmy od najważniejszych rzeczy czyli:
- IP - devixcrew.freets.pw  LUB  66.70.164.112:10634

- Sloty - 300

- Serwer działa 24/7 

- Codziennie od godziny 15:00 do godziny 22:00 na poczekalni znajduje się BOT który zapuszcza całkiem spoko muzyczki :) Wbij i zrelaksuj się :)
- Administracja jest ogarnięta i trwa na nią rekrutacja :)
- Proszę uwzględnić że serwer jest nowy i non-stop pracujemy nad jego dokładnością i ulepszamy go jak tylko możemy :)
- Na serwerze można zakupić rangę premium "VIP" za przyzwoitą cenę NA ZAWSZE

Co oferujemy graczom?
- Miłą atmosferę

- Prywatny kanał

- Ekipy do których można dołączać (są to wyznaczone ekipy do danych gier | napisz o jakiejś grze - na pewno to uwzględnimy)

- Bezpieczeństwo (żadnych DDy'ów, nie kradniemy i nie rozdajemy IP użytkowników)

Zapraszam bardzo serdecznie na TeamSpeak :) Jak mówiłem serwer nie dawno powstał i jest w rozwoju :) Swoim przybyciem wspomożecie go jak i pomożecie w jego rozwoju :)
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich którzy to czytają :)

Jakie macie bezpieczeństwo na darmowym hostingu? :(( Jak chcecie tworzyć serwer zainwestujce w normalną maszynę licencję :) Na ten moment nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

Na ten moment serwer jest płatny i tak niech zostanie :) Na tej maszynie można również zakupić serwer co zrobiłem :) Dodatkowo mam wsparcie od hostingu w razie jakichkolwiek włamań i hakerów :) Serwer można mieć darmowy i płatny :) Ja wybrałem tą drugą opcję więc proszę nie pisać "bzdur" kiedy się nie wie prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

UWAGA! PROMOCJA! Jeśli zakupisz vipa za Paysafecard to płacisz tylko 1 zł!  Promocja trwa do końca tego miesiąca :)

Edytowane przez MrDevix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

UWAGA!!! Jeśli zwiększy się aktywność na TeamSpeak'u to rozdam trochę VIPÓW za DARMO!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
_StW_

Słaby chwyt ;) nie rozumiem ludzi takich jak " jeżeli będzie dużo osób to coś rozdam" ludzie jeżeli będą chcieli to wejdą na ts i bez takich rzeczy a takim sposobem wejdzie parę osób dostanie tego VIP i wyjdzie :/ a co do maszyny, hostingu i samego ts to porażka... 

Zapłacić gowno stronie 5E za usunięcie banneru ? I nie mów że kupiłeś tam tsa bo stoi główna maszyna matka i jest postawione pincset instancji tsa ....  zapłaciłes za usunięcie banneru i jakis marny panel z drobnymi opcjami :) ......Lol słabo w dodatku freeteamspeak.pw to kompletna klapa :/ i ta domena ...

Ja bym osobiście nie wybrał bym tego teamspeaka i nie polecił bym go

Edytowane przez Keczupekek
Bo tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix
Dnia 22.05.2017 o 21:41, Keczupekek napisał:

Słaby chwyt ;) nie rozumiem ludzi takich jak " jeżeli będzie dużo osób to coś rozdam" ludzie jeżeli będą chcieli to wejdą na ts i bez takich rzeczy a takim sposobem wejdzie parę osób dostanie tego VIP i wyjdzie :/ a co do maszyny, hostingu i samego ts to porażka... 

Zapłacić gowno stronie 5E za usunięcie banneru ? I nie mów że kupiłeś tam tsa bo stoi główna maszyna matka i jest postawione pincset instancji tsa ....  zapłaciłes za usunięcie banneru i jakis marny panel z drobnymi opcjami :) ......Lol słabo w dodatku freeteamspeak.pw to kompletna klapa :/ i ta domena ...

Ja bym osobiście nie wybrał bym tego teamspeaka i nie polecił bym go

O bosz... Kolejny typ.. Nie wiesz to się nie wypowiadaj okej? Kto będzie chciał wbić to wbije i tam zostanie a nie chcesz to nie HEJTUJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryTrean

A czy ty widzisz gdzieś z jego strony hejt? Wyraził swoją opinię, którą ja szczerze mówiąc popieram.

Zaraz wejdę na serwer i edytuję post :)

cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Teamspeak nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

Spokojnie, wszystko już działa :) TeamSpeak dalej funkcjonuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

Na TeamSpeak'u będą odbywały się prace techniczne :)

Od 17.06 do 01.07 (tak otwarcie 1 lipca)

17 czerwca serwer będzie już ustawiony na White-List i hasło (lub wyłączany) :)
Jeśli ktoś ma kanał to o przesunięcie się nie musi martwić :)

Jeszcze tylko 3 dni do przerwy! Wbij i porozmawiaj ze znajomymi póki czas!

Widzimy się 1 lipca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Serwer nie polecam ze względu na darmowość hostingu.
Nie jest kupiony, ponieważ tam na banerze masz logo tego hostingu, czyli nie jest kupiony, bo jak tam kupujesz to te logo znika.

Er2mky0.png

300slotów to na darmówce standard. kanały paskudne nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

-  Darmowy hosting

- Brzydki układ kanałów

- Logo hostingu na banerze

+ Dużo slotów (Na tym hostingu to standard)

- Brak botów muzycznych

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.Dominik.

Powiem Szczerze to nie Polecam, ponieważ jest to na darmowym Hostingu. Pozdrawiam :D 

-------------------------------------------------------------------

❤️ 20.07.2019 - Najważniejszy dzień ❤️ 

-------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrDevix

Postanawiam zamknąć serwer na stałe i przejść z nim na prywatny :) Jeśli by ktoś chciał wbić to zapraszam :) 

//do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie