Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Matex

[Opinia] TS3BAHU.COM

Rekomendowane odpowiedzi

Matex

Korzystam z "Dedykowany serwer teamspeak3" już dłuższy okres czasu. Profesjonalne podejście do tematu. Miły, pomocy, kompetentny właściciel. Jeśli były jakieś problemy to wszystko zostawało naprawiane szybko. Bardzo szybki sprawny kontakt przez serwer teamspeak'a lub maila. Jedyny hosting do tej pory, który spełnił moje wymagania i nie odwrócił się gdy zaczynały się problemy. Gorąco polecam wszystkim, którzy posiadają legalną licencję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.wieszok

Tak jest Także polecam ts3Bahu naprawdę porządna firma, sam od następnego miesiąca się tam przenoszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Devanger

Hosting ma bardzo dobrą ochronę przed atakami ddos.

Bardzo polecam każdemu właścicielowi serwerów, jak chcecie mieć ochronę przed atakami, bo wywala was na innym hostingu to wbijajcie i kupujcie u ts3bahu.com

Hosting oferuję najlepszą ochronę pod serwery teamspeak3.

Edytowane przez Devanger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArrMeeR

Jak najbardziej polecam. Według mnie najlepszy aktualnie hosting na polskim rynku pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Freeway

Polecam, korzystamy z ich usług przez parę miesięcy i żadnych większych problemów nie było. ;)

@Tomaszek Miałeś chociaż zakupioną u nich usługę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Polecam jak najbardziej szybki kontakt z włascicielem, hosting stabilny jeszcze raz POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sqnovskyy

Polecam !

Hosting godny polecenia! :)

Stabilny, szybki kontakt z właścicielami. 

b_560_95_1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pingwin212

Serdecznie mogę polecić owy hosting.

Szybki kontakt z właścicielem, stabilny, support przy serwerze.

Pozdrawiam.

Pomogłem? - Daj serducho mordo <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Demon.

Hosting spoko, tylko niektóre osoby korzystające z hostingu czasami się za przeproszeniem wpier*alają w nie swoje sprawy ;) 

Plusy:

+ Szybki kontakt

+ Dobre zabezpieczenia

Minusy:

- Drogo (XD)

weee.png.d96f42b25619274dd48324940f577443.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Przeniosłem się na niego z powodu ciągłych atakow na mój serwer teamspeak. Odkąd się przeniosłem (od 24 czerwca) nie miałem żadnego ddosa raz bylo 30% utraty ale to nie był ddos tylko prace w hosteam i trwało to 2 minuty. Polecam także z względu na support jeżeli mam jakiś problem pisze do Huntera a on to ogarnia. Fajne w tym hostingu jest też to że jak są jakieś pracę techniczne to informują na fanpage ts3bahu oraz wchodzi bot na teamspeaka który informacje nas o przerwie technicznej w prywatnej wiadomości. Bardzo polecam ten hosting! https://ts3bahu.com Dodatkowo z kodem: KURASPEAK 20% Taniej na serwery slotowe.

Edytowane przez Yukiszider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macien

Witam, jak najbardziej polecam dany hosting. 

Zalety:

× Szybki i profesjonalny support,

× Bardzo dobre zabezpieczenia,

× zawsze panuje miła atmosfera między klientami

Wady:

× Brak

Edytowane przez Macien
Dopiska 1 pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam, serdecznie polecam hosting TS3Bahu.

Zalety:

- Sprawny support.

- Zbalansowany cennik do jakości.

- Dobra zabezpieczenia.

- Pozytywni pracownicy @TS3Bahu.

- Panuje bardzo miła atmosfera pomiędzy klijentami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRONOS

Bardzo polecam hosting. Dlatego że bardzo szybko udzielają pomocy i same ceny są nie duże. Dobry system anty ddos jeszcze nie widział żeby ktoś wywali chociaż jeden serwer z tego hostingu. Jeszcze jednym plusem jest to że posiadają serwer ts3 z supportem :) 

Potrzebujesz grafiki? Zgłoś się do mnie. Moje pzykładowe prace [KLIK]

Tworzę darmowe jak i płatne grafiki.

Jeżeli pomogłem daj mi serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

Wszyscy tak wychwalacie te bahu a prawda jest taka że oni wcale tacy piękni to nie są może i ochrone jakąś mają , ale strone to mają dziurawą i nie rozbugowaną żadna osoba z was zapewne nie może robić nic przez panel a musi kontaktować się z Panem Hunterem ja tego hostingu nie polecam. Niby mają swojego firewall'a co też jest troche zabawne ale to już nie będę się na ten temat wypowiadał. Jeżeli szukacie stabilnego hostingu to polecam xyz

Edytowane przez Trele

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!
Godzinę temu, Kebab napisał:

XXXXXXXXXKURASPEAKNAJLEPSZYXXXXXXXXXXX

Leje XDDDD

Edytowane przez Yukiszider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MatiTM

Korzystam z tego hostingu od dłuższego czasu jestem zadowolony i z miłą chęcią mogę wam wszystkim polecić ts3bahu.com :D

owner.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
кℓαкiєя
Godzinę temu, Kebab napisał:

Wszyscy tak wychwalacie te bahu a prawda jest taka że oni wcale tacy piękni to nie są może i ochrone jakąś mają , ale strone to mają dziurawą i nie rozbugowaną żadna osoba z was zapewne nie może robić nic przez panel a musi kontaktować się z Panem Hunterem ja tego hostingu nie polecam. Niby mają swojego firewall'a co też jest troche zabawne ale to już nie będę się na ten temat wypowiadał. Jeżeli szukacie stabilnego hostingu to polecam xyz

No tak, twój hosting jest najlepszy :D

Ja sam polecam Ts3bahu :D

Nie obchodzi mnie że nie ma web panelu na stronie i wgl

Obchodzi mnie ochrona i szybki support który otrzymuję właśnie na bahu.

Także nie wypowiadaj się że bahu jest chujowe bo nie wiesz jak jest.

ELO

Wszelkie pytania, pv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł MF

Kebab tak sie zastanawiam czy ty jesteś normalny czy prowadzisz ts dla ludzi totalnie obłąkanych twoja opinia jest  tak wyssana z palca ze masakra 

podaj adres swoje ts to sobie porozmawiamy ,poza tym piszesz ze strona jest dziurawa no to podaj argumenty łatwo sie dowalić do tego ze strona nie posiada panelu  zanim poraz kolejny napiszesz opinie zastanów sie i kieruj sie zasadą nie znam sie nie wypowiadam 

tak pozatym 2 razy baranina na ostrym 

kebap co to za nick xDDDD

Edytowane przez Paweł MF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macien
1 godzinę temu, Kebab napisał:

Wszyscy wychwalamy bo taka jest prawda, aktualnie bahu ma najlepsze zabezpieczenia z polskich usługodawców. Dodatkowo nie widziałem jeszcze nikogo takiego kto by aż tak się poświęcał dla swoich klientów. Otóż Pan Mateusz potrafi siedzieć dzień i noc by jego klienci byli zadowoleni. Co prawda ts3bahu jest bardziej nastawione na klientów, którzy posiadają swoją licencje i to jest ich priorytetem, ale nie zmienia to faktu, że jest godnym polecenia hostingiem. 

Nawiązując jeszcze do supportu innych hostingow, osobiście czekałem 3 dni na dodanie adresu IP mojego serwera wirtualnego z botami query do whitelisty. Miało miejsce to na poleconym przez ciebie hostingu ga******.pl, gdzie w przypadku bahu wszystko jest robione od ręki. 

Edytowane przez Macien
Usunąłem adresy z cytatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iHous_187
2 godziny temu, Kebab napisał:

beke mam z ciebie  hahahaahahh 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

@кℓαкiєя Nie mam swojego hostingu skąd ten pomysł? Ochrone mają i support. @Paweł Korzystałem z usługi z tego hostingu i wiem jak jest i nie wiem po co to piszesz skoro to jest moja opinia na temat tego hostingu? @Macien Bahu nie ma najlepszych zabezpieczeń są hostingi o wiele lepiej zabezpieczone.

@CRONOS Serwera nie da się wyrzucić? Czy jesteś tego pewien ;) 

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miszczu

Żenujące, co tak naprawdę za ochrone ma ts3bahu w porównaniu z innym hostingiem ? Żadną...

Kiedy lecą ataki wszyscy klienci ts3bahu zbierają się na support, po czym Hunter robi TCPDump i wysyła do Hosteam następnie Hosteam blokuje atak , tutaj ważny wątek W CAŁEJ SERWEROWNI. Co oznacza jeden ch*j bo czy na net-speak czy w multigaming opierają się też jak każdy hosting na firewall od Hosteam.

Czekam aż ktoś udowodni że ts3bahu ma lepszą ochronę niż inny ,lepiej prosperujący hosting.

Edytowane przez Miszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

@Miszczu Wszystkie serwery bahu to jeden serwer dedykowany walnie ktoś w głowny adres ip wszystkie serwery bahu off zanim Hunter sprawdzi i wyśle do hosteama to już połowa osób z hostingu odejdzie XD

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRONOS

@Kebab Wiesz zawsze znajdą się zawsze jakieś luki. Ale właściciel tego hostingu stara się od razu zabezpieczać te luki, więc dlatego tak napisałem wcześniejszy post.

Potrzebujesz grafiki? Zgłoś się do mnie. Moje pzykładowe prace [KLIK]

Tworzę darmowe jak i płatne grafiki.

Jeżeli pomogłem daj mi serduszko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Konrad

@CRONOS Każdy hosting stara się zabezpieczyć swój hosting jak najlepiej , bo wkońcu to dzięki klientą hosting się utrzymuje

Kocham <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie