Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
wredna.

Porównanie Komunikatorów Głosowych

Rekomendowane odpowiedzi

wredna.

Chyba przyszedł w końcu czas aby porównać starego dobrego TS-a z innymi komunikatorami głosowymi, zwłaszcza po ostatnich dyskusjach na temat alternatyw dla TeamSpeak 3.

Ponieważ nie można wstawiać tabelek wrzucam wam je w formie grafiki.

aMF7YEI.png

A teraz krótkie omówienie tego co możemy zobaczyć wyżej.

Jak widzimy najlepsze oceny w tym porównaniu zebrał dosyć nowy komunikator "Discord", zyskuje on powoli na popularności ze względu na całkowity brak kosztów (również za aplikacje mobilną) oraz dzięki nowoczesnemu i przyjaznemu designowi który bardzo ułatwia korzystanie z tej aplikacji. Niewiele gorszy okazał się własnie nasz TeamSpeak3 który jak na o wiele starszą aplikację i tak nieźle wypada w tym porównaniu. Zaskoczeniem może się okazać że trzecie miejsce przypadło  komunikatorowi "Razer Comms" który z dnia na dzień zyskuje na popularności i nie ustępuje prawie niczym TeamSpeak-owi. 

Z mojej strony to tyle, zapraszam do dyskusji (z konstruktywną krytyką).

Jeżeli się spodobało, zostaw +.

PS: Wersja in-game oznacza że program ma to domyślnie zaimplementowane (dlatego nie policzyłem overwoolfa).

Autor: @carbonx

Pozwolenie: Jest. 

Wredna -stopka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Hmm, w ostatnim czasie zacząłem też korzystać z discorda grając z kolegami. Discord jest (moim zdaniem) o wiele lepszy pod względem 'wszechstronności'. Wystarczy do niego pierwsza 'nowoczesna' przeglądarka i tyle. Jedyną rzeczą której mi brakuje jest ''zaawansowany'' system uprawnień. Wszystko fajnie, tylko w discordzie albo ustawisz 'że ktoś może zmieniać rangi' ale nie ustawisz komu itp.

Tak już swoją drogą, discord ma  też o wiele, wiele więcej botów, w dodatku darmowych i easy-to-deplay - najczęściej sprawdza się to do wejścia na jeden link i nadania botu uprawnień.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`.Łukasz.

Witam,

Komunikator głosowy dla graczy zawsze będzie "TeamSpeak" Nie ważne dla naszego komunikatora jest to, jakie komunikatory będą wchodziły w Świat internetowy.. 

Wiadomo, że gracze uwielbiają nowości ale nic nie jest w stanie zastąpić TeamSpeak. 

Samo utrzymanie profesjonalnego oraz stabilnego serwera nie jest tanie..  Pomimo tego, gracze wybierają TeamSpeak a projektanci projektów uwielbiają prowadzić projekt "TeamSpeak" I cieszymy się, że gracze wybierają nasz serwer. Bynajmniej w moim przypadku tak jest.

Z poważaniem,

`.Łukasz.

Edytowane przez Lukass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Venden!

Ja zostanę przy teamspeaku - przyzwyczajenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomaszek

Discord zużywa wiele więcej zasobów sieciowych :)  Nie polecam dla osób którym zależy na szybkości łącza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie