Skocz do zawartości

Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!
Kasiaaa

ts24hours.pl - publiczny serwer TeamSpeak 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiaaa

AIOqMZY.jpg

w27Ep87.jpg

Adres IP: ts24hours.pl

Edytowane przez Kasiaaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Po pierwsze 'stabilność' - na pierwszy rzut oka ping mały, packet loss minimalny. Wszystko fajnie, wszystko pięknie tylko zastanawia mnie jak długo ten serwer z hosteam'a pozostanie 'stabilny'.
Po drugie 'automatyczne boty serwerowe' - na papierze brzmi super, tylko zdziwił mnie taki widok:

Spoiler

pNdc1ZG.jpg

Trzecie - co to za strefa? Cały serwer normalnie widoczny a tu co?

Spoiler

06D77Eo.jpg

Czwarte - Ładne ikonki, możesz powiedzieć skąd je macie? A może jakiś .psd? :D

Spoiler

wjShrC7.png

Piąte - 'Profesjonalizm to nasz atut' - z tego co wiem 'ADMIN' nie zaczyna się na 'H'. Po drugie - nie potraficie nawet utrzymać ładu w rangach Administracyjnych (spacje)

Spoiler

hdvub6M.jpg

Co do reszty - przesiedziałem tylko chwilę, wyłapując rażące błędy. Tyle ode mnie.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kasiaaa

Serwer stoi od czerwca 2k16 bez zarzutów. Rekord jaki padł to 186 osób, 140+ było ciągle aktywnych. Nie został jeszcze podłączony mbot bo mam małe problemy i nie mam zbytnio czasu. Serwer został zmieniony na prywatny i 2 miesiące taki był, było na nim jakieś 30 osób aktywnych, parę dni temu powróciliśmy do publika i trochę statystyki podskoczyły. Jeżeli chodzi o ikonki to zostały one wykonane przez "Maję", jeżeli wiesz o kim mowa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczot3k

Tak, wiem kim jest ta "Maja". Mogłabyś mi powiedzieć, gdzie te ikonki zostały udostępnione? Nie przypominam sobie nic takiego, a śledzę ten temat od dawna.

NIE UDZIELAM POMOCY NA PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kasiaaa

W którymś z jej tematów były i je pobrałam. Nie podam Ci dokładnej strony tematu, ponieważ już trochę czasu minęło odkąd je pobrałam, a tam ludzie piszą xx wiadomości dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kasiaaa

Na serwer zostały wprowadzone nowe ikonki, zachęcam do odwiedzania i oceniania :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie