Skocz do zawartości


Hej! Zauważyliśmy, że korzystasz z "adblocka".
Chcesz pozbyć się komunikatu? Wystarczy wyłączyć wtyczkę!
Jeśli chcesz swobodnie poruszać się po forum bez reklam możesz zakupić rangę "Premium".
Więcej informacji!

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 24.06.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 84 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Ikony ts3.black 27.06

  Hej kumple i kumpele. Udostępniam kilka zmian szaty graficznej z mojego serwera: ts3.black Zabraniam rozpowszechniania gdziekolwiek indziej niż na tsforum moich ikon/linku oraz czegokolwiek innego. Wiele ikon może się powtórzyć - happens. Dużo ikon jest też wykonanych przez @Pellyq dlatego dla koleżanki też ogromne brawa. Zabraniam również dorabiania bez konsultacji ze mną bądź mojej zgody. Miłego używanka! Ukryta zawartość
 2. 77 punktów
  Devanger

  [Ikony] Paczka ikon #1 | by Devanger

  Ukryta zawartość SKAN https://www.virustotal.com/gui/url/7bda088e7a789e8477d77253b61dcb9a54b01616932e8291ac7366b02707ff84/detection Jeżeli chcesz nawiązać współpracę lub zakupić paczkę ikon to napisz do mnie na prywatnej wiadomości. Wykonuje prace graficzne na zamówienie do uzgodnienia. Prace realizowane na potrzeby tsforum.pl
 3. 75 punktów
  suupi

  [Ikony] by suupi v1

  Ukryta zawartość
 4. 61 punktów
  suupi

  [Ikony] by suupi v2

  Ukryta zawartość https://www.virustotal.com/gui/file-analysis/ODc5MDVlMjViZjlmZDc1NDdiZmU3NWMzODZjNDUzNDY6MTU2MTQ1NDI5NA==/detection
 5. 54 punktów
  askod

  [Ikony] STAIN PACK by askod.

  WITAM! Dziś przychodzę do Was z moją nową paczką ikonek, tym razem w formie popularnych na forum ikon "plamek". Ukryta zawartość Ukryta zawartość Jak zwykle, opinie na temat paczki (zarówno pozytywne jak i negatywne) mile widziane! Istnieje również możliwość dorobienia ikon w razie potrzeby. Stworzone dla tsforum.pl przez askod. Sprzedaż, rozpowszechnianie bądź przywłaszczenie bez zgody autora zabronione
 6. 52 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Nieopłacone zlecenie (5)

  Piąte i chyba ostatnie na dziś nieopłacone zleconko (chociaż nie obiecuje, że ostatnie). Ukryta zawartość Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 7. 50 punktów
  askod

  [Banner] GALAXY BANNER by askod

  WITAM! Ostatnimi czasy mocno eksperymentuję z moimi pracami, aby te były coraz lepsze. Efektem takiego eksperymentu jest między innymi banner, który pragnę Wam tutaj zaprezentować. Może się komuś przyda. Ukryta zawartość Ukryta zawartość Konstruktywna krytyka jak i wszelkie inne opinie jak zwykle mile widziane! Stworzone dla tsforum.pl przez askod. Sprzedaż, rozpowszechnianie bądź przywłaszczenie bez zgody autora zabronione.
 8. 45 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Nieopłacone zlecenie (1)

  Nieopłacone zleconko. Ukryta zawartość Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 9. 44 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Nieopłacone zlecenie (4)

  Nieopłacone zleconko numerek cztery. Ukryta zawartość Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 10. 44 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Nieopłacone zlecenie (3)

  Ikony w ogóle mi się nie podobają, ale osoba takie chciała (wraz z czcionką). Nie zapłaciła, a po co mają mi przeszkadzać w folderze. Ukryta zawartość Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 11. 41 punktów
  askod

  [Banner] SUMMER BANNER by askod.

  WITAM! Dziś przychodzę do Was z moim prostym projektem banneru wakacyjnego. Ukryta zawartość Ukryta zawartość SKAN Opinie na temat pracy (zarówno pozytywne jak i negatywne) jak zwykle mile widziane! Stworzone dla tsforum.pl przez askod. Sprzedaż, rozpowszechnianie bądź przywłaszczenie bez zgody autora zabronione
 12. 40 punktów
  dramaqueen.

  [Ikony] Nieopłacone zlecenie (2)

  Nieopłacone zleconko, jakieś takie rejestracje. Ukryta zawartość Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 13. 31 punktów
  Cather0955

  [Banner] Prosty banner

  Prosty banner z napisem TSFORUM.PL _______________________________________________ Podgląd: Ukryta zawartość Skan: https://www.virustotal.com/gui/file-analysis/ZmQxY2U2ZmFiYjA1YzY1NDcyY2E4MGY1ZjhiMWYxNmQ6MTU1OTk5MDY4MA==/detection Banner wykonany przez Cather0955 dla TSFORUM.PL Zabraniam udostępniania i podpisywania pod siebie mojej pracy.
 14. 29 punktów
  suupi

  [Banner] Esport by suupi v1

  Ukryta zawartość
 15. 26 punktów
  askod

  [Zrealizowane][Płatne] Banner TS3

  Moja propozycja: Ukryta zawartość
 16. 21 punktów
  Viljar

  [Ikony] Ikony by Viljar

  Siema, udostępniam wam dzisiaj moją 2 paczkę ikonek. Ikonki są mojego autorstwa. Ukryta zawartość
 17. 19 punktów
  dramaqueen.

  Poszukujesz Ikony? Napisz post!

  Nie są to moje ikony więc nie wiem jaka to czcionka, ale zrobiłam takie coś: [hide][/hide] Mogę Ci ewentualnie dorobić resztę pod przechylenie i czcionkę jaką ja zrobiłam. Zabraniam podpisywania się pod nimi, rozpowszechnienia ich na inne fora/strony czy inne wszelkie komunikatory bądź social media.
 18. 18 punktów
  wright.

  [Bot] steamHelper - Autoryzacja konta steam z serwerem TeamSpeak

  Witam, po mojej dłuższej nieaktywności na forum chciałbym wam zaprezentować nową aplikację. Widziałem, że Lajtu na swoim fanpage’u planuje sprzedaż owego bota, jednak ja napisałem go specjalnie dla Was za darmo. Aplikacja nazywa się @steamHelper i posiada 1 instancje wykonawcza: Pierwsza instancja służy to wysyłania wiadomości powitalnej, aktualizowania danych użytkowników (Status, czy gra w grę, w jaką grę gra, nick na steam). Autoryzacja konta odbywa się przez stronę www, na której możecie również ustawić format wyświetlania opisu. Aplikacja jest w fazie Alpha, jeżeli macie jakieś pomysły, co można jeszcze dodać, czy jakieś problemy, to zapraszam do pisania komentarzy. Demo aplikacji: https://2903.wright.blue/steamHelper/ Pobierz: Ukryta zawartość Skan: https://www.virustotal.com/gui/file/8c3c21115e4040d6d8971c8c780e61eb1610dd06ee201d7ce30d730418dca9d8/detection @Fluezd dziękuje za napisanie i udostępnienie pliku startującego bota. @Casual coś tam dorzuci swojego kodu. Zapraszam do polubienia fanpage gdzie będą pojawiać się niedługo nowe aplikacje: https://facebook.com/wrightblue Nie zezwalam na udostępnianie aplikacji na inne fora/strony, podpisywania się pod nią, czy też podpierdzielania kodu bez mojej zgody. Pozdrawiam, wright.
 19. 18 punktów
  askod

  [Zrealizowane][Darmowe] Banner na TS3

  Ukryta zawartość
 20. 17 punktów
  miszorek

  [Banner] Na twój serwer + PSD

  Siema siema,może komuś się spodoba Podgląd: Ukryta zawartość Skan: https://www.virustotal.com/#/file/d84a9b13ce541e1751f1c9b5ab399f4c94f09ed9d4d89ba58adac5f6fa91c435/detection
 21. 16 punktów
  askod

  [Zrealizowane][Darmowe] Napis

  Moja propozycja: Ukryta zawartość
 22. 16 punktów
  askod

  [ZREALIZOWANE][Darmowe] Avatar

  Ukryta zawartość
 23. 16 punktów
  askod

  [ZREALIZOWANE][Płatne] Banner na TeamSpeaka

  Moja propozycja: Ukryta zawartość
 24. 15 punktów
  askod

  [ZREALIZOWANE][Darmowe] Banner na Ts3

  Ukryta zawartość
 25. 14 punktów
  Pellyq

  [Ikony] Paczka Pelikana

  __________________________________________________ Hej. Z powodu średniej pogody i braku chęci do życia stworzyłam kolejną, brzydką i amatorską paczkę. XD Może komuś się spodoba i wykorzysta na swoim serwerze. *W razie czego dorabiam ALE nie w hurtowych ilościach* Ukryta zawartość ______________________________________________ Ikonki zrobione przez Pellyq dla TSFORUM.PL Zakaz przywłaszczania i udostępniania ich dalej bez pozwolenia wykonawcy.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

×